[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۳
  • دوره جدید

تأکید رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر اجرای دقیق برنامه تبادل الکترونیک اسناد پزشکی، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نشست شورای راهبری تبادل الکترونیک اسناد از بستر سامانه «سپاس»، بر اجرای دقیق برنامه تبادل الکترونیک اسناد پزشکی تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، علی بهادر، تهیه جدول زمان‌بندی را موجب اجرای دقیق برنامه تبادل الکترونیک اسناد و ارجاع الکترونیک دانست.
پیگیری مستمر مسائل مراکز در حصول نتایج مطلوب در این زمینه، دیگر تأکید رئیس دانشگاه در جمع اعضای شورای راهبری تبادل الکترونیک بود. معاون درمان دانشگاه نیز با بیان اینکه امضای الکترونیک، از جعل و مخدوش شدن اسناد پزشکی جلوگیری می‌کند و افزایش کیفیت خدمات از دیگر مزایای امضای الکترونیکی است، گفت: با توجه به بسترسازی‌های مناسبی که تاکنون انجام شده، پیگیری و پیاده‌سازی امضای الکترونیک در بیمارستان‌ها ضروری است.  عبدالخالق کشاورزی، دیگر دستاورد این امر را مدیریت منابع و مصارف عنوان کرد.  سید هدایت‌الله فقیه، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه نیز به ارائه گزارشی از وضعیت فعلی بیمارستان‌ها از نظر کمیت و کیفیت پرونده‌های ارسالی و بررسی راهکارها و چالش‌های موجود پرداخت. در این نشست، طرح تبادل الکترونیک اطلاعات بیماران از بستر سامانه سپاس، اهداف و مزایای رسیدگی الکترونیکی به اسناد از منظر دانشگاه و بیمارستان و اقدامات انجام شده تاکنون و مسائل و چالش‌های موجود مورد تبادل نظر قرار گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی