[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

نشست عمومی مدیریت منطقه فارس با کارکنان، روزنامه شیراز نوین

نشست عمومی مدیریت منطقه با معاونان، رؤسای واحدها و کارکنان در فضایی صمیمانه در مرکز منطقه فارس برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، در ابتدای این نشست سیاوش اورنگی مدیر منطقه فارس ضمن تبریک مجدد سال جدید و قدردانی از تلاش همه همکاران در سال گذشته، تأکید نمود که ارتباط مستقیم مسئولان و همکاران باعث روان‌سازی، شفاف‌سازی و تقویت روحیه همکاری و همدلی در توسعه و شکوفایی منطقه می‌گردد.
وی همچنین در خصوص اهمیت 5S، آموزش، حفظ محیط زیست و حضور در نماز جماعت و کمک به سیل‌زدگان نیز صحبت‌هایی ایراد نمود و افزود: امیدواریم در سال جدید با همکاری و هم‌فکری بیشتر در پیشبرد اهداف منطقه مؤثر و مفیدتر باشیم. در ادامه این نشست نیز کلیپی از فعالیت‌های منطقه فارس در سال 97 برای همکاران به نمایش گذاشته شد. در پایان بخش عمده‌ای از این نشست برای پاسخ‌گویی مدیر، معاونان، رؤسای اداری و روابط عمومی منطقه به پرسش‌های مکتوب و شفاهی کارکنان منطقه اختصاص داده شد و پیشنهادات همکاران هم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و دستورات لازم داده شد.
همچنین به فعالان پژوهشی منطقه، پیشنهاد دهندگان برتر نظام پیشنهادات، ارزیابان برتر نظام پیشنهادات و تیم شطرنج مسابقات ورزشی صنعت نفت فارس که موفق به کسب مقام اول شدند، لوح تقدیر اهدا گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی