[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۵
  • دوره جدید

دیدار مدیران روابط عمومی شهرداری و شورای شهر شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار از اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری این کلانشهر، بر ضرورت تعامل روابط عمومی دو نهاد شورا و شهرداری تأکید کرد و گفت: این تعامل منجر به تقویت روابط عمومی هر دو نهاد و بهبود ارتباط با افکارعمومی، رسانه‌ها و شهروندان می‌‌شود.
سعید نظری ایجاد همدلی، همراهی و همگامی بین کارکنان شورا را از جمله نتایج حضور دهقانی، مدیرکل فعلی ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز در سمت مدیرکل پیشین حوزه شورا و امور شهرداری دانست و افزود: همگامی و هماهنگی بیشتر روابط درون سازمانی شورای شهر موجب تسریع در انجام امور و به تبع آن افزایش رضایت شهروندان می‌‌شود.
رئیس روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز اضافه کرد: دهقانی دارای سابقه عملکرد طولانی در شهرداری، شورای شهر و سایر سازمان و نهادهای شیراز بوده است که این تجربه می‌تواند منجر ارتقای جایگاه اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز و انعکاس هرچه مطلوب‌تر عملکرد مجموعه مدیریت شهری شود.
نظری در نشست صمیمانه مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز با جمعی از کارکنان شورای شهر، ضمن یادآوری مراحل پیچیده و زمان‌بر تصویب برنامه پنج ساله سوم شهرداری شیراز افزود: در فرآیند تصویب این برنامه، اعضا و کلیه حوزه‌های سازمانی شورا از جمله مدیرکل حوزه شورا و امور شهرداری با صرف زمان و انجام کار کارشناسی تلاش کردند با اتخاذ دیدگاهی جامع، بتوانند قدمی مثبت در جهت تعالی شهر شیراز و رضایت هرچه بیشتر شهروندان بردارند.
محمدرضا دهقانی، مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز نیز در این نشست گفت: با برنامه‌ریزی و بسترسازی می‌توان ارتباط، تعامل و همگامی روابط عمومی دو نهاد شورا و شهرداری را تقویت کرد تا فعالیت‌ها و اقدامات مجموعه مدیریت شهری نمود بهتری داشته باشد. دهقانی روابط عمومی را پل ارتباطی شهرداری با شهروندان و افکار عمومی دانست و افزود: ضروری است با تدوین استراتژی و به‌کارگیری راهبردهای ارتباطی صحیح در راستای ارتباط مؤثرتر و کارآمد با شهروندان گام برداریم.
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز ضمن تشکر از حضور جمعی از کارکنان شورای شهر در این نشست صمیمانه، اضافه کرد: ایجاد یکپارچگی در مجموعه کارکنان شورای شهر و همگام شدن آنها از جمله تلاش‌های صورت گرفته طی یک سال و نیم اخیر بود که این مهم با همدلی کارکنان این نهاد به نتیجه رسید.
احمد مغاره، رئیس امور اداری شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این نشست یکپارچگی و تسریع در روند رسیدگی به امور را از نتایج مثبت ایجاد یکپارچگی در مجموعه کارکنان شورای شهر دانست و افزود: دهقانی، مدیرکل پیشین حوزه شورا و امور شهرداری در این همگامی نقشی کلیدی ایفا کردند و موجب انسجام هرچه بیشتر کارکنان شورای شهر شد.
بر اساس این گزارش، محمدرضا دهقانی مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز پیش از این مشاور عالی شورای شهر و مدیرکل حوزه شورا و امور شهرداری بوده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی