[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

برگزاری مراسم یادبود زنده‌یاد محمود عالیشوندی در شیراز، روزنامه شیراز نوین

محمود عالیشوندی که سابقه مدیریت در صدا و سیما و مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد و فارس را در کارنامه کاری خود دارد، شانزدهم فروردین ماه سال جاری بر اثر حادثه گازگرفتگی بدرود حیات گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، هنرمندان شیراز یاد و خاطره مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس را گرامی خواهند داشت. محمود عالیشوندی که سابقه مدیریت در صدا و سیما و مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد و فارس را در کارنامه کاری خود دارد، شانزدهم فروردین ماه سال جاری بر اثر حادثه گازگرفتگی بدرود حیات گفت.
مرحوم عالیشوندی در حوزه هنر نمایش نیز ضمن  تحصیلات آکادمیک، فعالیت‌های پرشماری را از جمله در رشته نمایش عروسکی انجام داد. تهیه کنندگی برنامه‌های تلویزیونی از جمله فعالیت‌های وی بود که از آن جمله به آخرین کارش با عنوان تار و پود که از شبکه فارس در حال پخش است، می‌توان اشاره نمود.
از زنده‌یاد عالیشوندی کتاب، مقاله و اشعار زیادی نیز به یادگار مانده است.
مراسم تشییع وی با حضور اقشار مختلف مردم، هنرمندان و مسئولان به صورت باشکوهی در شیراز و فراشبند برگزار شد و مراسم یادبود ایشان نیز در تاریخ یکشنبه، بیست و پنجم فروردین از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸ در مسجد دانشگاه از طرف خانواده عالیشوندی و جامعه هنرمندان شیراز برگزار خواهد شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی