[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

با جذب اعتبارات حمایت‌های مؤثری از ورزش استان صورت گرفته است، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: در سال 97 با جذب اعتبارات لازم، حمایت‌های خوب و مؤثری از ورزش استان در حوزه‌های مختلف صورت گرفته است.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، سیداسلام موسوی در تشریح فعالیت‌های حوزه مالی و اداری در سال گذشته و همچنین برنامه‌های سال جاری در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی گفت: با توجه به تلاش‌های مدیرکل ورزش و جوانان فارس، خوشبختانه در فصل پایانی سال 97 اعتبارات خوب و مناسبی از طرف وزارت ورزش و جوانان به فارس اختصاص داده شد که از این منابع مالی، کمک‌های شایانی به ورزش استان تزریق گردید که امیدوارم این حمایت‌های مالی تا پایان سال جاری هم ادامه داشته باشد.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی در ادامه افزود: تاکنون کمک‌های قابل توجهی به هیئت‌های ورزشی استان شده است که با توجه به برنامه‌ریزی انجام گرفته در این حوزه در جهت ارتقای ورزش استان بیش از گذشته، این حمایت‌ها به ورزش قهرمانی و همگانی ادامه خواهد داشت و ان‌شاءالله در سال 98 با تلاش‌های همکاران ما در حوزه ورزش قهرمانی، ورزشکاران در مسابقات مختلف ورزشی داخلی و بین‌المللی بتوانند نتایج قابل قبولی کسب کنند.
موسوی با بیان اینکه در سال جاری حمایت‌های ما باید بیش از گذشته باشد، اظهار داشت: سال آینده مسابقات المپیک 2020 توکیو را در پیش داریم و امسال هم بیشترین انتخابی جهت حضور ورزشکاران در این رویداد بزرگ جهانی را در پیش رو خواهیم داشت. به همین دلیل در امر پشتیبانی از ورزشکاران فارس بیشترین تلاش‌ها را انجام می‌دهیم تا به یاری خدا قهرمانان فارس با خیال راحت به فکر دریافت هرچه بیشتر سهمیه المپیک باشند و در توکیو2020 سکوهای قهرمانی را کسب نمایند.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، اشاره‌ای به ورزش شهرستان‌ها داشت و درباره حمایت‌های مالی از آنها گفت: بحث ماده 88 اماکن ورزشی در شهرستان‌های فارس از اولویت‌های مهم معاونت منابع توسعه و پشتیبانی است که این موضوع با تعامل رؤسای ادارات شهرستان انجام می‌‌شود و برخی از این اماکن ورزشی از طریق روند قانونی به هیئت‌های ورزشی واگذار می‌گردد. همچنین تعداد دیگری از این اماکن ورزشی از طریق مزایده به بخش خصوصی واگذار می‌گردد که درآمد حاصل از آنها به ورزش همان شهرستان اختصاص می‌یابد تا حمایت بیشتری از ورزش شهرستان‌ها صورت پذیرد.
موسوی همچنین درباره کمک‌های مالی به حوزه جوانان هم توضیحاتی داد و گفت: در واقع ورزش و جوانان دو بال نزدیک در وزارت ورزش هستند و در این اداره هم توجه ما به حوزه جوانان بسیار خوب و اثرگذار است و هرآنچه باید دغدغه ورزش را داشته باشیم به همان اندازه حوزه جوانان را هم حمایت می کنیم.
سیداسلام موسوی در پایان از مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و همچنین معاونان ایشان و نیز مساعدت‌های استاندار فارس و مدیرکل ورزش و جوانان تشکر و قدردانی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی