[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

مدیرکل راه و شهرسازی فارس: آزادراه شیراز- اصفهان به بزرگراه حسینی‌الهاشمی متصل می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس گفت: انتهای آزادراه شیراز - اصفهان که منتهی به بزرگراه شیراز - سپیدان می‌شد، برای انتقال ترافیک و کاهش مشکلات ناشی از ازدحام ترافیک به بزرگراه حسینی‌الهاشمی و کمربندی غربی شیراز به طول 12 تا 14کیلومتر اتصال می‌یابد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس، فیروز تکاور افزود: آزادراه شیراز - اصفهان به طول 225کیلومتر و در 7قطعه در دست اجرا است که مراحل پایانی اش را می گذراند.
وی خاطرنشان ساخت: با توجه به انتهای آزادراه شیراز - اصفهان که به بزرگراه شیراز-سپیدان (بین منطقه گویم و قلات) منتهی می‌‌شود و این محور جوابگوی این حجم از ترافیک نیست، با توافقی که بین معاونت آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و شرکت جهاد نصر فارس انجام شده، قطعه 8 آزادراه شیراز - اصفهان از بالادست شهرک گلستان به بزرگراه حسینی‌الهاشمی و کمربندی غربی متصل شده و به زودی عملیات اجرایی احداث این قطعه از آزاد راه شروع خواهد شد.
تکاور تصریح کرد: در واقع این قطعه 8 آزادراه شیراز-اصفهان بخشی از آزادراه در دست مطالعه شیراز - بوشهر نیز محسوب می‌‌شود که مطالعات آن جهت عملیاتی شدن در دست اقدام است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس نیز افزود: این قطعه از آزادراه نیز هم‌زمان و هماهنگ با بقیه قطعات آزادراه شیراز - اصفهان افتتاح خواهد رسید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی