[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

تکذیب خبر رایگان بودن آزمایش در شیراز، روزنامه شیراز نوین

مدیر درمانگاه شهید مطهری شیراز با تکذیب کردن خبر رایگان بودن آزمایش در درمانگاه شهید مطهری اظهار داشت: علی‌رغم اینکه جمعیت فریب خورده‌ای بالغ بر 200نفر برای حضور در طرح آزمایش رایگان به این مجتمع مراجعه داشتند، ضروری است شهروندان اطلاع داشته باشند انجام هرگونه طرح مطالعاتی، انجام آزمایش‌ها وارائه خدماتی که در هر مرکز رایگان باشد، از طریق منابع رسمی مانند وب‌سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رسانه‌های استان اعلام خواهد شد.
علی جنگجو در گفتگو با خبرنگار آخرین خبر فارس افزود: شهروندان باید اطلاع داشته باشند ارسال هرگونه خبر در فضای مجازی نمی‌تواند صحت داشته باشد یا در صورت مشاهده خبرهای مشابه از منابع رسمی صحت موضوع را مطلع شوند. 
وی با اعلام اینکه این درمانگاه در طول سال با برخورداری از240عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تعرفه دولتی خدمات فوق تخصصی به بیماران ارائه می‌دهد، گفت: به طور میانگین ماهانه پنج هزار بیمار از طریق مجتمع فوق تخصصی شهید مطهری و امام رضا(ع) خدمات فوق تخصصی دریافت می‌کنند که این مهم در کشور کم‌نظیر است. مدیر درمانگاه شهید مطهری، مراجعه جمعیت یک میلیون و 100هزار نفر در سال در این مجتمع فوق تخصصی برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز را ارزشمند دانست و گفت: بیش از 60درصد مراجعه کنندگان از سایر استان‌های کشور هستند که با حضور در این درمانگاه‌ها، خدمات تشخیصی و درمانی خود را دریافت می کنند.
جنگجو یادآور شد: بر اساس آمار‌ها، روزانه در حدود 40هزار نفر به این دو درمانگاه مراجعه دارند که بیماران می‌توانند بدون حضور، از طریق وب‌سایت دانشگاه یا شماره تلفن‌های 36473888 ،36474640،36474140 و36473990 نوبت پزشک خود را دریافت و اقدامات حسابداری را انجام دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی