[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

امدادرسانی گروه جهادی امامزاده سیدصادق(ع) مهدی‌آباد شیراز به سیل‌زدگان کشور، روزنامه شیراز نوین

عضو هیئت‌امنای امامزاده سید صادق(ع) مهدی‌آباد شیراز از تلاش‌های انجام‌شده برای امدادرسانی به سیل‌زدگان از ابتدا تاکنون خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، علی شاپورجانی اظهار داشت:20نفر از فعالان آستان مقدس امامزاده سید صادق(ع) مهدی‌آباد به همراه ده نفر از گروه جهادی شهید بهشتی شیراز در قالب یک کاروان برای امدادرسانی به سیل‌زدگان راهی منطقه شوش شدند.
وی افزود: به همراه این گروه، اقلام خریداری‌شده توسط حاج حسین جوکار از خیران شیراز به مبلغ 30میلیون و کمک 20میلیون تومانی مردم منطقه مهدی‌آباد نیز ارسال شد. شاپورجانی گفت: این اقلام شامل برنج، حبوبات، رب گوجه، آب‌لیمو، روغن، ماکارونی، ظروف یک‌بار مصرف و آب‌معدنی بود که با کامیون یکی از خیرین بارگیری شد.
عضو هیئت‌امنا و خادم امامزاده سید صادق(ع) اظهار داشت: در کنار این اقلام، مواردی چون پتو و لباس هم توسط مردم جمع‌آوری شد که برای استفاده به منطقه شوش ارسال کردیم و این گروه مدت 5روز در منطقه خدمت‌رسانی کردند.
شاپورجانی افزود: از ابتدای بروز سیل در شیراز نیز گروه جهادی این امامزاده به یاری مردم شهرک سعدی شیراز شتافتند و این کمک‌رسانی هنوز هم ادامه دارد.  درزمینه اسکان سیل‌زدگان در ایام نوروز نیز میزبان 40مسافر از شهرهای مشهد مقدس، تهران و شمال کشور بودیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی