[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

ورزش می‌تواند شهر صدرا را از یک شهر خوابگاهی به شهری فعال و پویا تبدیل کند، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: ورزش می‌تواند شهر صدرا را از یک شهر خوابگاهی، به شهری فعال و پویا تبدیل کند.
حیدرعلی کامیاب که در دیدار با اعضای نمایندگی اداره ورزش و جوانان در شهر صدرا و همچنین تعدادی از مسئولان باشگاه فرهنگی ورزشی این شهر سخن می‌گفت، حق مردم این شهر را برخورداری از اماکن ورزشی نظیر استخر سرپوشیده و سالن‌های چندمنظوره دانست و افزود: این ظلم است که مردم شهری با جمعیتی بیش از 100هزار نفر برای استفاده از امکانات ورزشی مجبور به عزیمت به شیراز باشند.
وی با اشاره به فقر اماکن ورزشی در غرب و شمال غرب شیراز گفت: اگر فکری به حال سرزیر جمعیتی از اماکنی نظیر شهر صدرا و شهرک‌های غرب و شمال غرب شیراز در حوزه ورزش نشود، در دهه آینده با یک بحران فرهنگی اجتماعی مواجه خواهیم شد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس با تأکید بر لزوم مطالبه‌گری مردم صدرا برای تقویت زیرساخت‌های مختلف نظیر ورزش در این شهر گفت: پس از بهره‌برداری از چند زمین مینی‌فوتبال در دهه فجر گذشته در شهر صدرا و در دستور کار قرار گرفتن بازسازی سالن چندمنظوره این شهر، احداث چندین مکان ورزشی و تقویت زیرساخت‌های این شهر در برنامه‌ریزی‌های سال 98 اداره کل ورزش و جوانان استان قرار گرفته است.
کامیاب، فعال شدن دفتر نمایندگی اداره ورزش و جوانان در شهر صدرا را پس از چند سال وقفه، اتفاقی مبارک و میمون برای ورزش این شهر دانست و با اشاره به حضور تعداد زیادی از ورزشکاران، مربیان و پیشکسوتان ورزشی استان در این شهر گفت: امروز مدیریت ورزش این شهر در دست یک مرد بین‌المللی در عرصه ورزش است.
وی از محمد ناظم‌الشریعه به عنوان یک برند جهانی در عرصه ورزش یاد کرد و افزود: حضور سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان در شهر صدرا می‌تواند انگیزه جوانان و نوجوانان را برای گرایش به ورزش در این شهر افزایش دهد.
کامیاب در بخش دیگری از صحبت‌هایش به درخشش تیم کاراته شهر صدرا در لیگ کاراته کشور اشاره کرد و افزود: امروز می‌توان به جرأت ادعا کرد که شهر صدرا جدا از ورزش‌های فردی، در تعدادی از رشته‌های تیمی نظیر کاراته نیز می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در ادامه بر لزوم برنامه‌ریزی دقیق و منسجم برای خدمت‌رسانی بیشتر و بهتر به شهروندان تأکید کرد و گفت: مردم ما در بزنگاه‌های مختلف ثابت کرده‌اند که مردمی فداکار، متعهد و وفادار هستند. از این رو هر مدیر  و مسئولی در هر جایگاه و مقامی وظیفه دارد از ثانیه ثانیه حضورش در مسئولیت برای خدمت‌رسانی به این مردم شریف حداکثر استفاده را بکند.
کامیاب در پایان با اشاره به برخی شائبه‌ها در خصوص تنزل میزان توسعه زیرساخت‌های سخت‌افزاری و خدمات نرم‌افزاری ورزش در سال 95 با توجه به تحریم‌های جدید آمریکا علیه کشورمان گفت: ما ثابت کرده‌ایم که در شرایط سخت بهتر عمل می‌کنیم. از این رو قول می‌دهم سال 98 سال شکوفایی بیشتر و بهتر برای ورزش استان باشد.
گفتنی است در ابتدای این دیدار، محمد ناظم‌الشریعه در سخنانی کوتاه به ارائه گزارش عملکرد نمایندگی اداره ورزش و جوانان در شهر صدرا پرداخت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی