[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۲
  • دوره جدید

شکست هر دو نماینده شیراز، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: 
فجرسپاسی با شکست خانگی مقابل گل گهر، راه صعود تیم سیرجانی به لیگ برتر را هموار کرد. فجری‌ها که در نیم فصل دوم تمامی دیدارهای خانگی خود را با برتری پشت سر گذاشته بودند، دیروز هم در ورزشگاه دستغیب بازی کاملاً برتری مقابل صدرنشین انجام دادند اما یک خطای بی‌مورد در محوطه جریمه، باعث شد هر سه امتیاز این مسابقه به سیرجان برود.
داوود مهابادی این نفرات را از ابتدا در ترکیب 11 نفره فجری‌ها قرار داد: سعید جلالی راد، مجید بهروزی، بهروز هوشمند، سیدجلال عبدی، جواد جلالی، علی حیدرنیا، عباس بوعذار، مجتبی حقدوست، میلاد غریبی، بابا محمدی و محمدحسین کریم زاده.
در حالی که فجری‌ها توپ و میدان را در اختیار داشتند و تیم برتر میدان بودند، تیم گل گهر صاحب یک ضربه کرنر شد. در پی کرنر ارسالی، مدافعان فجر مهاجم گل گهر را سرنگون کردند و داور بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد. این ضربه پنالتی را علی قربانخانی بر خلاف جهت حرکت سعید جلالی‌راد وارد دروازه کرد. این گل در دقیقه 31 به ثمر رسید و این نتیجه تا پایان نیمه اول پابرجا باقی ماند.
در نیمه دوم فجری‌ها فشار حملات خود را بیشتر کردند و با استفاده از حرکات تکنیکی و کار گروهی بازیکنان خط میانی خود، توپ و میدان را به طور کامل در اختیار داشتند، اما این حملات هیچ گاه به نتیجه ای نرسید و در پایان این گل گهر بود که با کسب هر سه امتیاز مسابقه، در آستانه صعود به لیگ برتر قرار گرفت.
دیگر نماینده شیراز یعنی قشقایی نیز دیروز بازی خود را واگذار کرد. در یک مسابقه که در شهر بابل برگزار شد، تیم خونه به خونه مازندران موفق شد با یک گل، قشقایی شیراز را شکست دهد. در این مسابقه قشقایی با ترکیب  مسلم حق شناس، مسعود اسدی، علی آزادمنش، محمدجواد عباسی، سیدمحمد مهری، مصدق دریس، علی مصلی نژاد، پوریا زارع، حمیدرضا عبدالهی و محمدحسین چگینی به میدان آمد و با گلی که در دقیقه 68 دریافت کرد، متحمل دوازدهمین شکست فصل خود شد.
با این نتایج فجرسپاسی با 37 امتیاز در رتبه هشتم قرار گرفت و قشقایی با 36 امتیاز در جایگاه نهم باقی ماند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی