[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

فدراسیون فوتبال: پول کی‌روش را داده‌ایم، روزنامه شیراز نوین

کارلوس کی‌روش در روزهای اخیر خبر از شکایت از فدراسیون فوتبال به فیفا داده است و در چنین شکایت‌هایی معمولاً پای مطالبات در میان است.
مهدی تاج چند روز پیش در برنامه فوتبال برتر و در واکنش به سوال محمدحسین میثاقی در خصوص شکایت کارلوس کی‌روش، گفته بود که کارلوس کی‌روش 900هزار دلار از ما طلب دارد و ما این پول را به کنفدراسیون فوتبال آسیا داده‌ایم و قرار است این کنفدراسیون راهکاری برای پرداخت این پول به کارلوس کی روش پیدا کند.
صفی‌الله فغان‌پور، مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال در این‌باره به فارس می‌گوید: هنوز هیچ نهاد رسمی از فدراسیون فوتبال مدارکی دال بر عدم پرداخت مطالبات کی‌روش درخواست نکرده است. ما اسناد و مدارکی داریم که مطالبات وی را پرداخت کردیم، ضمن آنکه هنوز شکایت رسمی به فدراسیون فوتبال از این مربی نرسیده است. کی‌روش معمولاً برای چیزی که می‌خواهد مصاحبه می‌کند و احساسات مردم را تحریک می‌کند؛ ولی ما آمادگی این را داریم که به هر مرجع رسمی که لازم باشد مدارک پرداخت مطالبات کارلوس کی‌روش را ارائه کنیم. نه تنها کی‌روش، بلکه هر شخصی ادعا دارد که طلبی از فدراسیون فوتبال دارد مدارک آن را ارائه کند. مطمئناً اگر این مطالبات پرداخت نشده باشد آن را پرداخت می‌کنیم. مطالبات کی‌روش 900هزار دلار بوده و آن رقم پرداخت شده است. اگر او طلب دیگری دارد باید به ما اعلام کند. شاید او تصور می‌کند به خاطر تأخیر در مطالباتش باید از ما سود بگیرد یا فدراسیون به او خسارت بدهد. همانطور که اشاره کردم، هنوز مرجع رسمی شکایت کی‌روش یا درخواست او را به ما ابلاغ نکرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی