[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز: گلبانگ جوانی در شیراز طنین‌انداز می‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از اجرای برنامه‌های گسترده به مناسبت هفته جوان و میلاد حضرت علی اکبر(ع) در این کلانشهر خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، ابراهیم گشتاسبی‌راد با اعلام این خبر گفت: فعالیت‌های تخصصی در فرهنگسراها و مراکز فرهنگی شهرداری در سال جاری مورد توجه جدی قرار خواهد گرفت.
وی خاطرنشان کرد: در همین راستا در اولین گام در حوزه فعالیت‌های اجرایی، فرهنگسرای جوان محور برنامه‌های هفته جوان خواهد بود.
گشتاسبی‌راد افزود: برنامه‌های هفته جوان شهر شیراز در قالب جشنواره «گلبانگ جوانی» به اجرا در خواهد آمد که جشن روز جوان و میلاد حضرت علی اکبر(ع) در بوستان ایرانی با برنامه‌های متنوع هنری و مردمی برگزار می‌‌شود.
معاون فرهنگی شهرداری شیراز با بیان اینکه سلسله کارگاه‌های آموزشی مهارت زندگی برای جوانان با همراهی معاونت اجتماعی سازمان در مراکز فرهنگی با محوریت و هدایت فرهنگسرای جوان تا 31فروردین ماه برگزار می‌‌شود، عنوان کرد: پیاده‌روی خانوادگی با عنوان «پا به پای جوان» در 30فروردین ماه در بلوار امیرکبیر، سجادیه سیمان شیراز برگزار می‌شود. گشتاسبی‌راد، شب شعر طنز «شکرخند جوانی» را دیگر برنامه هفته جوان اعلام و تصریح کرد: در این برنامه که در فرهنگسرای جوان برگزار می‌‌شود، 9شاعر طنزپرداز شیراز و استان فارس به قرائت اشعار و مطالب طنز خود می پردازند.
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز بیان کرد: برنامه‌های جذاب و خانوادگی همچون مسابقه ساخت بادبادک و جشنواره «پرواز بادبادک‌ها» در 28فروردین ماه در بوستان ایرانی اجرا می‌‌شود.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، «هفته فیلم جوان» را در هفته جوان از دیگر برنامه‌های هنری دانست و اظهار کرد: در این رویداد، سکانس‌های طلایی و فیلم‌هایی با موضوع جوانان پخش و در برنامه‌ای میان‌رشته‌ای نقد و مشاوره برای جوانان اجرا می‌‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی