[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۶
  • دوره جدید

واگذاری۱۶شهرک صنعتی فارس به شرکت‌های خدماتی ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس ارائه خدمات مطلوب به صنعتگران را مهمترین تکلیف شرکت‌های خدماتی اعلام کردو گفت: این شرکت‌ها به عنوان بازوی اصلی بخش دولتی نقش ویژه ای در اداره امور شهرک های صنعتی دارند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس مهندس شاهپور قنبری در چهارمین گردهمایی مدیران عامل شرکت های خدماتی شهرک های صنعتی فارس با اشاره به واگذاری امور عمومی 19شهرک و ناحیه صنعتی در استان فارس به شرکت های خدماتی گفت: اعضای هیئت مدیره این شرکت‌ها به عنوان منتخب صنعتگران، با استفاده از ظرفیت های قانونی و در چارچوب اساسنامه در جهت ارتقای وضعیت شهرک های صنعتی و رفع مشکلات تمام تلاش خود را به کار گیرند.
وی هدف اصلی شکل گیری این شرکت‌ها را ایجاد بستر مناسب برای هم فکری و هم افزایی برای اداره بهتر امور شهرک صنعتی با بهره گیری از دیدگاه های صنعتگران به عنوان صاحبان اصلی شهرک های صنعتی اعلام کرد و گفت: ما نیز به عنوان بخش حاکمیتی با تمامی توان و استفاده از ظرفیت های قانونی از شرکت های خدماتی حمایت می کنیم.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس با اشاره به وجود محدودیت‌ها در اعتبارات گفت: علی رغم این موضوع تمام تلاش خود را برای اختصاص عادلانه اعتبارات به منظور حمایت از شرکت های خدماتی، انجام داده ایم و در این زمینه تخصیص اعتبارات بر اساس عدالت اولویت‌ها و ضرورت های موجود بوده است.
وی برنامه ریزی دقیق و کارشناسی شده، انضباط مالی و مدیریت صحیح و بهینه منابع انسانی و مالی را از مهمترین الزامات شرکت های خدماتی دانست و گفت: باید شرایطی فراهم شود که صنعتگر بدون دغدغه به تولید بپردازد و درگیر مسائل حاشیه ای نشود.
قنبری در ادامه با اشاره به تحویل برخی تأسیسات در شهرک های صنعتی به شرکت های خدماتی، خواستار نظارت کامل و تخصصی این شرکت‌ها در نگهداری از این امکانات شد و گفت: نگهداری صحیح و اصولی این تأآسیسات زیربنایی که با هزینه و سرمایه گذاری بالایی ایجاد و راه اندازی شده اند، از تکالیفی است که باید نهایت دقت انجام شود.
در این جلسه مدیران عامل شرکت های خدماتی شهرک‌های صنعتی استان نیز به ارائه دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی