[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

ظرفیت‌های قانونی برای تأمین برق تابستان به کار گرفته می‌‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس اظهار داشت: همه ظرفیت‌های قانونی برای تأمین انرژی برق با توجه به احتمال افزایش مصرف در تابستان 98 در این استان به کار گرفته می‌‌شود. مهدی طالبی به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به اهمیت تأمین برق مطمئن و پایدار و مشکلات احتمالی تأمین برق در تابستان سال 98، اهمیت همکاری و صرفه‌جویی کلیه مشترکین به خصوص مشترکین صنعتی استان فارس جهت گذر از پیک بار سال 98 بدون اعمال خاموشی ناشی از کمبود نیرو ضروری و اجتناب ناپذیر است.
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس افزود: وزارت نیرو با اتخاذ سیاست‌های تشویقی، طرح‌های متنوعی را برای اعمال برنامه‌های مدیریت مصرف صنایع در ماه‌های گرم سال پیش‌بینی و ابلاغ نموده که طرح ذخیره عملیاتی انرژی برق صنایع یکی از آنها است. طالبی طرح کاهش یا قطع بار برنامه‌ریزی شده 24ساعته صنایع، کاهش بار برنامه‌ریزی شده درساعت اوج بار صنایع و جابه‌جایی تعطیلات هفتگی از روز جمعه به یکی از روزهای کاری میانی هفته را از دیگر طرح‌های متنوع برای اعمال برنامه‌های مدیریت مصرف صنایع در ماه‌های گرم سال برشمرد. وی بیان داشت: همچنین تعیین ساعت کار برنامه‌ریزی شده صنایع ویژه صنایع دارای یک شیفت کاری و به‌کارگیری مولد‌های اضطراری خود تأمین صنایع نیز در دستور کار قرار گرفته اند.
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، همچنین از صرفه‌جویی 36مگاواتی برق توسط صنایع استان فارس در پیک بار تابستان 97 خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اهمیت تأمین برق مطمئن و پایدار برای کلیه مشترکین در ماه‌های گرم سال، همکاری نزدیک صنایع استان با شرکت توزیع نیروی برق استان فارس بسیار مؤثر است. وی با تأثیرگذار توصیف کردن همکاری صنایع سطح استان فارس در گذر موفق از پیک بارتابستان سال گذشته، گفت: نتیجه این تعامل دو سویه سبب شد در تابستان 97، 36مگاوات صرفه‌جویی صورت گیرد و 14میلیارد و 674میلیون ریال پاداش نیز به صاحبان صنایع پرداخت گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی