[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

خانه مسکونی در بولوار دلاوران بسیج طعمه شعله‌های آتش شد، روزنامه شیراز نوین

آتش‌سوزی یک منزل یک طبقه مسکونی در بولوار سرداران بسیج با حضور به موقع آتش‌نشانان مهار و کاملاً خاموش شد. به گزارش سرویس خبری سازمان آتش‌نشانی، در تاریخ 31فروردین، رهگذران با مشاهده دود غلیظی که از پنجره ساختمان مسکونی به آسمان برخاسته بود در تماس با سامانه 125 درخواست کمک کردند و ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز ساعت 12:14 دقیقه، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 3 و 19 را به بولوار دلاوران بسیج اعزام کرد.
علیرضا عدلو، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در این‌باره گفت: یک ساختمان یک طبقه مسکونی، به دلیل نامعلومی دچار آتش‌سوزی شده بود و زبانه‌های آتش در حال گسترش و سرایت به سایر قسمت‌های ساختمان بود و دود حاصل از سوختن لوازم و وسایل منزل، به سرعت تمام قسمت‌های ساختمان را فرا گرفته بود.
وی با اشاره به اینکه این آتش‌سوزی هر آن احتمال می‌رفت تمامی قسمت‌های این واحد مسکونی را در بر گیرد، افزود: آتش‌نشانان بی‌درنگ پس از قطع برق و گاز ساختمان مشغول عملیات شدند و هم‌زمان با جستجو در داخل این منزل برای یافتن افراد محبوس شده احتمالی، با کمک دستگاه تنفسی و چندین رشته لوله آبدهی، خود را به کانون آتش‌سوزی رساندند و توانستند در کمترین زمان ممکن، شعله‌های این آتش‌سوزی را مهار و خاموش کنند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید، خاطرنشان کرد: نیروهای آتش‌نشانی پس از مهار و خاموش کردن کامل این آتش‌سوزی، با به‌کارگیری فن‌های قوی دودهای حاصل از آتش‌سوزی را از داخل منزل به بیرون تخلیه کردند. گفتنی است علت بروز این آتش‌سوزی و برآورد میزان خسارات وارده هم‌اکنون ازسوی کارشناسان درحال بررسی و انجام است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی