[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

به دلیل اتمام مأموریت و عدم موافقت دانشگاه شیراز با تمدید مأموریت سعیده ابراهیمی، روح‌الله منوچهری به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس منصوب شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در حکمی از سوی علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، روح‌الله منوچهری به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس منصوب شد.
در حکم علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور آمده است:
جناب آقای روح‌الله منوچهری
نظر به عدم موافقت با تمدید مأموریت سرکار خانم ابراهیمی از سوی دانشگاه شیراز و با توجه به تجربیات و تعهد جناب‌عالی در عرصه فرهنگی به موجب ابلاغ با حفظ سمت تا تعیین مدیرکل به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس منصوب می‌شوید.
امید است در سایه توجهات ذات باری تعالی و بهره‌مندی از همکاری و همدلی همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست‌های توسعه کمی و کیفی کتابخانه‌های عمومی کشور و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.
و من‌الله التوفیق
علیرضا مختارپور
دبیرکل
گفتنی است روح‌الله منوچهری سرپرست کتابخانه‌های عمومی فارس از کتابداران این استان و همچنین مسئول کتابخانه عمومی رئیسی اردکانی شیراز است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی