[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

کشف دو جسد در دو روز گذشته توسط آتش‌نشانان، روزنامه شیراز نوین

جنازه مرد ناشناس حدوداً 54ساله‌ای روز پنج شنبه هفتم بهمن ماه، توسط آتش‌نشانان از داخل رودخانه خشک خارج شد.
به گزارش به روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی، در پی اعلام این حادثه، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 4 این سازمان را در ساعت 13:45دقیقه روز پنج شنبه به سوی محل حادثه در خیابان حکمت، اعزام کرد.
مصطفی حسینی سلیم، کمک فرمانده آتش‌نشانان اعزامی دراین خصوص ابراز داشت: با اعلام درخواست كمك از طرف نیروی انتظامی مبنی بر مشاهده جسد مردی در رودخانه، آتش‌نشانان بلافاصله در محل حاضر شده و عملیات خود را آغاز کردند.
وی با اشاره به نامشخص بودن علت مرگ این مرد اضافه کرد: تیم کشف جسد  آتش‌نشانی، پیکر این شخص حدوداً  54ساله را از داخل آب‌های رودخانه بیرون کشانده و بعد از کاور کردن آن، با استفاده از تجهیزات و برانکارد ویژه، جسد را به بیرون از رودخانه منتقل کردند.
حسینی در ادامه تصریح کرد: پس از حدود 700متر پیاده‌روی با معاینه عوامل اورژانس و تأیید مرگ این مرد توسط آنان، جنازه وی برای بررسی علت مرگ و شناسایی هویت‌اش تحویل نیروی انتظامی شد. 
همچنین جسد زنی حدوداً  29ساله  در روز گذشته هشتم بهمن ماه که متعفن و متلاشی شده بود، در طبقه سوم یک مجمع مسکونی در شهرک گلستان  توسط آتش‌نشانان کشف شد.
در پی تماس ساکنان مجتمع و درخواست کمک از 125، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز بی‌درنگ ساعت 14:17 دقیقه روز گذشته، آتش‌نشانان ایستگاه 8 را برای سرکشی و بررسی داخل این منزل مسکونی به محل حادثه در شهرک گلستان اعزام كرد.
بنا به اظهار آتش‌نشانان اعزامی، تیم عملیاتی پس از وارد شدن به منزل مسکونی، در حضور عوامل انتظامی و نیروی اورژانس، پس از جستجو در داخل منزل جسد متعفن زن 29ساله‌ای را کشف و آن را کاور کرده و به عوامل مربوطه تحویل دادند.
عوامل اورژانس پس از انجام معاینات اولیه، ضمن تأیید فوت این شخص اعلام کردند که از مرگ وی چند روز می‌گذرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی