[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

مجید میرفخرایی : ترکیب تیم «کلاه‌قرمزی» تغییر می‌کند، روزنامه شیراز نوین

سینماپرس: مجید میرفخرایی طراح دکور و صحنه پیشکسوت از همکاری خود با ایرج طهماسب و اضافه شدن یک دکور دیگر به برنامه «کلاه قرمزی» خبر داد.
مجید میرفخرایی با اشاره به طراحی صحنه و دکور مجموعه «کلاه قرمزی» که سال هاست آن را بر عهده دارد، گفت: همانطور که می‌دانید من سال هاست در همکاری با ایرج طهماسب طراحی دکور و صحنه مجموعه «کلاه قرمزی» را بر عهده دارم.
وی درباره طراحی دکور امسال این مجموعه بیان کرد: در طراحی دکور امسال سعی کردیم کمی تنوع بدهیم و طراحی را تغییر دادیم. علی رغم اینکه تولید این مجموعه اواخر سال آغاز می‌شود و فرصت چندانی برای اتفاقات تازه نیست، با این حال ما تلاش کردیم که این تغییرات را رقم بزنیم تا نوعی تنوع در آن به وجود آید. این طراح صحنه و دکور سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی در پایان عنوان کرد: مجموعه «کلاه قرمزی» معمولاً ۲دکور دارد؛ یکی منزلی است که داستان در آنجا اتفاق می‌افتد و دیگری اتاقی که شب‌ها در آن قصه گفته می‌شود و حالا یک حیاط هم اضافه می‌شود.
مجموعه «کلاه قرمزی» که به کارگردانی ایرج طهماسب ساخته می‌شود، سال گذشته به تولید نرسید و حالا بعد از ۲سال قرار است دوباره از شبکه دو روی آنتن برود. امسال دنیا فنی زاده عروسک گردان این مجموعه دار فانی را وداع گفت و قرار است عروسک گردان دیگری جایگزین وی شود. همچنین امسال قرار است یک عروسک دیگر نیز به این مجموعه اضافه شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی