[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۳۱
  • دوره جدید

پیشبرد اهداف در نبرد خاموش، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل اطلاعات استان فارس گفت: وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران مفتخر است که به عنوان یک سرویس اطلاعاتی مبتنی بر فقه غنی اسلامی، اخلاق، قانون، شرع و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب تاکنون موفق شده است مأموریت‌های خطیر خود را در عرصه جنگ پنهان اطلاعاتی و نبرد خاموش پیش ببرد.
به گزارش ایرنا، وی با گرامیداشت ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) به عنوان سرآغاز هفته گرامیداشت مجاهدت‌های خاموش سربازان گمنام(عج) در وزارت اطلاعات، به تشریح اقدامات اداره کل اطلاعات استان فارس در یک سال گذشته پرداخت.
مدیرکل اطلاعات استان فارس گفت: وزارت اطلاعات بنا به فرموده مقام معظم رهبری، پایگاه عظیم مبارزه و جهاد، پوسته سخت چشم بینا و بیدار نظام اسلامی است که به صورت شبانه‌روزی در عرصه مجاهدت‌های خاموش در حال مبارزه با دشمنان انقلاب و دشمنان ملت شریف ایران است، مبارزه‌ای که تاکنون هیچ‌گاه متوقف نگردیده است. 
وی با بیان اینکه «وزارت اطلاعات نماد مقدسی است که متعلق به همه نظام است»، اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در جبهه‌های مختلفی اعم از خارجی و داخلی جان بر کف و گوش به فرمان امام خویش، عاشقانه و خالصانه در حال مبارزه هستند.
مدیرکل اطلاعات استان فارس گفت: سربازان گمنام امام زمان(ع) در جبهه مبارزه با سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه که به دلیل اهمیت نظام جمهوری اسلامی با حساسیت به دنبال جمع‌آوری اطلاعات، نفوذ و تأثیرگذاری هستند و نیز جبهه مبارزه با گروه‌های تروریستی داخلی و بین‌الملل که امنیت و آرامش ملت شریف ایران را نشانه گرفته‌اند، خالصانه در حال فعالیت هستند.
وی ادامه داد: کارکنان وزارت اطلاعات همچنین در جبهه مبارزه با گروه‌های تروریستی داخلی و بین‌الملل که امنیت و آرامش ملت شریف ایران را نشانه گرفته‌اند و جبهه مبارزه با نفوذ که ارزش‌ها، هنجارها، فرهنگ، اعتقادات و نسل جوان ما را مورد هدف قرار داده است، گوش به فرمان امام خویش، در حال فعالیت شبانه روزی هستند. 
این مقام مسئول اظهار داشت: جبهه مبارزه با مفسدین اقتصادی که علاوه بر تعدی به سرمایه‌های ملی و بیت‌المال، اعتماد مردم را خدشه‌دار کرده‌اند و جبهه‌های متعدد دیگری که فرصت بیان آنها نیست، از دیگر رئوس فعالیت سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات است. 
مدیرکل اطلاعات استان فارس تأکید کرد: وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران مفتخر است که به عنوان یک سرویس اطلاعاتی مبتنی بر فقه غنی اسلامی، تلاش نموده است بر اساس اخلاق، قانون، شرع و رهنمودهای حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) فعالیت نماید و تاکنون موفق شده است مأموریت‌های خطیر خود را در عرصه جنگ پنهان اطلاعاتی و نبرد خاموش پیش ببرد.
وی گفت: اداره کل اطلاعات استان فارس نیز به واسطه ویژگی‌های خاص استان در قالب جبهه‌های ذکر شده در حال تلاش مستمر است و خود را در تمامی زمینه‌ها مسئول و دارای وظیفه می داند.
مدیرکل اطلاعات استان فارس گفت: این اداره کل بر مبنای وظایف ذاتی و قانونی، خود را در هر زمینه‌ای که امنیت، آرامش و زندگی روزمره مردم را تهدید می‌کند مسئول دانسته و به همین دلیل با حساسیت مصداق‌های این مسائل را در اولویت فعالیت خود قرار داده است. 
وی افزود: در سال 1397 که دشمنان قسم خورده نظام تلاش داشتند نظام اسلامی به 40سالگی خود نرسد و برنامه‌های متعددی برای ایجاد آشوب و ناامنی را در کشور دنبال می‌کردند، اداره کل اطلاعات فارس ضمن انجام اقدامات حرفه‌ای خود در برابر سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه، تروریست‌ها و گروهک‌های ضدانقلاب و فرق ضاله، مبارزه با مفاسد و مفسدین اقتصادی را نیز در رصد برنامه‌های خود قرار دارد و ده‌ها مفسد اقتصادی و متجاوز به بیت‌المال را در شهر شیراز و شهرستان‌های مختلف استان با اقدامات گسترده اطلاعاتی شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع محترم قضایی داد.
وی گفت: بدون تردید این رویه همچنان در سال 1398 از اولویت‌های کاری سربازان گمنام امام زمان(عج) است. 
مدیرکل اطلاعات استان فارس اظهار داشت: این اداره کل تلاش کرده است در تمامی گلوگاه‌هایی که تبادلات مالی، پولی و زمینه‌های فساد اقتصادی وجود دارد، از طریق کارکنان رسمی، حراست‌ها، منابع و از همه مهم‌تر مردم فهیم و آگاه فارس، اشراف اطلاعاتی خود را توسعه دهد.
وی ادامه داد: به عنوان مسئول ارشد اطلاعاتی استان به مردم شریف این وعده را خواهم داد فرزندان شما همان‌گونه که در تلاش برای برقراری امنیت و آرامش آحاد مردم هستند، امنیت و آرامش مفسدین در هر جایگاه و مسئولیتی که هستند را جلب خواهند کرد، دست‌اندازان به بیت‌المال مطمئن باشند که به زودی آنها را تحویل مراجع قضایی خواهیم داد.
مدیرکل اطلاعات استان فارس پیگیری رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در خصوص اقتصاد مقاومتی و رونق تولید را به عنوان یک سند راهبردی و نقشه راه برای وزارت اطلاعات دانست و گفت: این وزارتخانه این مأموریت خطیر را با جدیت در دستور کار خود قرار داده است. 
وی در پایان رمز موفقیت وزارت اطلاعات را پایگاه و پشتوانه مردمی این وزارتخانه دانسته و ضمن تشکر از مردم شریف فارس تقاضا نمود همکاری‌های خود را با این اداره کل استمرار دهند و گزارش‌های مرتبط با موضوعات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و جاسوسی را به ستاد خبری این اداره کل منعکس کنند.
مدیرکل اطلاعات استان، همدلی و هماهنگی فی ما بین اعضای شورای تأمین و جامعه اطلاعاتی استان را مثال زدنی و در همین رابطه از نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز، استاندار محترم، اعضای شورای تأمین (دستگاه محترم قضایی، سپاه پاسداران قهرمان، نیروی انتظامی سرافراز، ارتش دلاور) و اعضای جامعه اطلاعاتی استان و حراست‌های هوشیار و حفاظت اطلاعات‌های امنیت بخش، تشکر و قدردانی نمود و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را به همکاران مجاهد، گمنام و بی‌ادعای خویش تبریک گفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی