[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

سیروس پاک‌‌فطرت خبر داد: لایحه چگونگی حمایت از ورزش کلان‌شهر شیراز اصلاح شد، روزنامه شیراز نوین

سیروس پاک فطرت، نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: لایحه چگونگی حمایت از ورزش کلان‌شهر شیراز در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی در چندین جلسه بررسی و برای بررسی کارشناسی به کمیته ورزشی کمیسیون ارجاع شد که پس از اصلاحات دوباره به کمیسیون ارائه شد.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز گفت: پس از ارائه نظرات اعضای کمیسیون و کارشناسان، مقرر شد کمیته مشترک ورزش و حقوقی به بررسی کارشناسی این لایحه بپردازند.
سیروس پاک فطرت افزود: بررسی لایحه واگذاری مدیریت سرای محله‌های شهر به سازمان‌های مردم نهاد (سمن‌ها) ارجاعی از صحن شورا نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.
وی ادامه داد: این لایحه در صحن مطرح شده بود ولی به دلیل ابهامات موجود به کمیسیون فرهنگی ارجاع شد و در این جلسه پس از بررسی، مقرر شد به عنوان نخستین دستور کار جلسه آتی کمیسیون دوباره بررسی شود.
سید احمدرضا دستغیب، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز نیز با اشاره به مشخص نبودن چارچوب عملکرد لایحه نحوه حمایت از ورزش کلانشهر شیراز افزود: ابتدا باید سیاست کلان کمیسیون و شورای شهر مشخص و بر اساس آن، چارچوب لایحه تعیین شود.
وی با اشاره به لایحه واگذاری مدیریت سرای محله‌های شهر به سازمان‌های مردم‌نهاد (سمن‌ها) افزود: یکی از اساسی‌ترین هویت سمن‌ها این‌ است که وابسته به دولت نیست و به صورت مشارکت مردمی است. پس باید نحوه‌ی مدیریت سرای محله‌ها، شرح خدمات سمن‌ها و نحوه مشارکت آنها تعیین تکلیف شود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی