[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۴
  • دوره جدید

تأمین اجتماعی از دولت ۱۸هزار میلیارد تومان طلب دارد، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت که طبق گزارش وزیر کار از ۱۸هزار میلیارد تومان وام روستایی، ۷هزار میلیارد تومان آن پرداخت شده است.
مهرداد لاهوتی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به حضور وزیر کار در جلسه صبح روز سه‌شنبه فراکسیون مستقلین، گفت‌: طبق اعلام آقای شریعتمداری از ۱۸هزار میلیارد تومان وام روستایی، ۷هزار میلیارد آن پرداخت شده است و باید هرچه‌ سریع‌تر مبلغ باقی‌ مانده را نیز جبران کنند.
وی ادامه‌ داد: وزیر کار همچنین در این جلسه اظهار کرد که تأمین اجتماعی ۱۸۰هزار میلیارد تومان طلب از دولت دارد و باید راهی پیدا شود که دولت بدهی‌اش را به تأمین اجتماعی پرداخت کند.
لاهوتی در بخش دیگری از صحبت‌های خود، یادآور شد: آقای شریعتمداری به موضوع «جوان‌گرایی» در وزارت کار اشاره کرد و گفت که اگر فرصتی داده شود، آثار تغییر و تحولات در این وزارتخانه مشخص خواهد شد.
سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی در پایان صحبت‌های خود، اضافه کرد: در این جلسه همچنین موضوع تعاونی‌ها مطرح و عنوان شد که تعاونی‌ها باید تا سال ۱۴۰۴، ۲۵درصد از اقتصاد را داشته باشند، در حالی که هنوز سهمشان در اقتصاد چهار تا پنج درصد است. لذا قرار شد وزارت‌ کار تلاش بیشتری کند تا سهم مربوط را بالا ببرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی