[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۰
  • دوره جدید

بازی کودک با کبریت حادثه‌ساز شد، روزنامه شیراز نوین

در اثر سهل‌انگاری والدین و بازی یک کودک با کبریت، یک منزل به آتش کشیده شد.
به دنبال تماس یک شهروند با سامانه 125 و اعلام وقوع حریق و مشاهده دود از داخل یک منزل مسکونی، تیم‌های اطفایی از ایستگاه هفت به سرعت خود را به محل اعلام شده که یک منزل مسکونی واقع در منطقه هفت شهرداری بود رساندند.
آتش‌نشانان پس از حضور در محل، با توجه به دود غلیظ، به سرعت خود را به تجهیزات تنفسی از جمله سیلندر و ماسک تجهیز کرده و پس از پیدا کردن کانون حریق، عملیات اطفا را به وسیله چندین رشته آبدهی انجام دادند. 
در این حادثه که از یک اتاق آغاز شده بود و به دلیل بازی کودک با کبریت و منتقل شدن شعله به اسباب منزل اتفاق افتاده بود، خوشبختانه کسی صدمه ندید، اما بخش زیادی از اسباب و لوازم منزل در آتش سوخت. 
آتش گرفتن ضایعات، از دیگر عملیات‌های اطفایی آتش‌نشانان بود که از جمله آنها، آتش زدن حدود پنج تن ضایعات چوب و شاخ و برگ درختان در یک مجتمع مسکونی بود. با توجه به دود غلیظ و از کنترل خراج شدن شعله‌های آتش و ایجاد مزاحمت برای شهروندان، این حادثه به سامانه 125 اطلاع داده شد. تیم‌های اطفایی از ایستگاه 9 عملیات مهار و اطفای این آتش‌سوزی را پس از 2:31 دقیقه تلاش مهار کردند. با توجه به گزارش‌های متعدد در خصوص آتش‌سوزی ضایعات در محوطه این مجتمع، مراتب به عوامل مربوطه اعلام شد.
همچنین در گزارش دیگری 200کیلو ضایعات چوب در ساعت 13:45 دقیقه روز پنج شنبه به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن، تیم‌های اطفایی از ایستگاه چهار به محل حادثه رفته و پس از 48دقیقه و به وسیله چندین رشته آبدهی حریق را اطفا کردند

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی