[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

مستند ملکوتیان در آباده رونمایی شد، روزنامه شیراز نوین

 گروه شهرستان‌ها، آباده - كریم آمالی
فرماندار آباده در حاشیه رونمایی مستند ملكوتیان بیان داشت: فعالیت‌های هنری در آباده بسیار رضایت‌بخش بوده و هنرمندان این خطه هر سال با آثار جدید هنری شیوایی هنر را با بیانی رسا در معرض دید مردم قرار می دهند.
اسدالهی خاطرنشان کرد: پتانسیل‌های خوب و مستعدی در شهرستان آباده در حال فعالیت‌های فرهنگی و هنری هستند که امید است در سال جدید شاهد جشنواره‌های کشوری در راستای فعالیت‌های فرهنگی و هنری باشیم.
هادی فرخی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده در آیین رونمایی مستند داستانی ملکوتیان گفت: بسیار خوشحال و خرسندیم که شاهد هنرنمایی هنرمندان عزیز شهرمان هستیم که با خلاقیت و ابتکاری جدید دست به ساختن مستندی زدند که گویای رمز و راز حقیقی انسان‌هاست و آن، سیر و سلوک برای شناخت و معرفت حضرت باری تعالی است. امیرمحمد اطمینان، تهیه‌کننده و کارگردان مستند داستانی ملکوتیان در این برنامه اظهار داشت: مستند داستانی ملکوتیان شرح حال عارفی گمنام به نام حاج عباس شاهچراغیان معروف به حاج مؤمن شیرازی است که حدود 70سال پیش در شیراز می‌زیسته و خادمی مسجدی در شیراز را به عهده داشته است. او پس از خلوت‌های فراوانی که با خداوند متعال داشته، داستانی عجیب برایش اتفاق می‌افتد که ما آن را از زبان دوستان و آشنایان ایشان به تصویر درآورده‌ایم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی