[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

کرانچار ماندنی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

نشست اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار شد. در این نشست، مهدی تاج گزارشی از نحوه جذب سرمربی جدید تیم ملی ارائه داد. به گزارش ورزش سه، در بخشی از این جلسه گزارش کمیته فنی در مورد نحوه عملکرد تیم امید در بازی‌های مقدماتی المپیک گروه c در تهران ارائه شد؛ اما پیشنهادی از سوی اعضای کمیته فنی در مورد برکناری کرانچار ارائه نشد. اعضای هیئت رئیسه همچنین بر حمایت از تیم امید در ادامه بازی‌ها تأکید کردند. این در حالی است که پیش از این جلسه، اعضای کمیته فنی از عملکرد کرانچار در تیم امید گلایه کردند و در مصاحبه با رسانه‌ها از برکناری کرانچار حرف زدند که یکی از این اعضا، حسین کلانی بود.
گفتنی است کرانچار تا پایان بازی‌های مقدماتی المپیک 2020 توکیو با فدراسیون فوتبال قرارداد دارد و در صورتی که تیم امید را راهی المپیک کند، در این بازی‌ها نیز روی نیمکت تیم ایران خواهد نشست. 
فدراسیون فوتبال در صورتی که بخواهد قرارداد کرانچار را یک طرفه فسخ کند، باید 350هزار دلار غرامت به این مربی کروات پرداخت کند. البته این احتمال وجود دارد در روزهای آتی با ادامه حضور کرانچار در تیم امید، تغییراتی در کادر فنی صورت گیرد و دستیاران جدیدی به کادر فنی تیم امید اضافه شوند. این امر به راحتی امکان‌پذیر است؛ زیرا هیچ یک از دستیاران کرانچار شرط فسخ قرارداد ندارند.
تیم امید اردوی بعدی خود را خرداد ماه آغاز خواهد کرد، بعد از پایان بازی‌های لیگ برتر. کرانچار برنامه‌های آماده سازی تیم امید در ادامه مسیر را به کمیته فنی ارائه داده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی