[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۶
  • دوره جدید

تأکید بر مشارکت خیران در ساخت خوابگاه دانشکده شهید باهنر شیراز، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز به همراه یکی از اعضای هیئت مدیره این مجمع، از دانشکده شهید باهنر شیراز بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس، در این دیدار سیدعبدالرضا دستغیب مدیرعامل و دکتر طاهری عضو هیئت مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز، از بخش‌های مختلف دانشکده شهید باهنر شیراز شامل کتابخانه، سالن مطالعه، طرح توسعه کتابخانه و خوابگاه‌ در دست ساخت بازدید کردند.
پس از این بازدید، جلسه‌ای با حضور شورای معاونان دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس و دانشکده فنی شهید باهنر شیراز برگزار و در این نشست بر تعامل و هم افزایی این مجمع و دانشگاه تأکید شد.
دکتر جامعی، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس در این جلسه از اهتمام و توجه مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز و سایر اعضای هیئت مدیره این مجمع به امورفرهنگی و عام‌المنفعه قدردانی کرد و گفت: این دانشگاه آماده همکاری با مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز در اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی آنان با مشارکت دانشجویان است.
رئیس دانشکده باهنر شیراز با اشاره به طرح‌های فرهنگی در دست اجرا در دانشکده شهید باهنر شیراز بیان کرد: یکی از این طرح‌ها توسعه کتابخانه است که مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز می‌تواند با جلب نظر نیک اندیشان، این دانشکده را همراهی کند.
وی تصریح کرد: خوابگاه دانشجویی دانشکده شهید باهنر نیز از طرح‌های دیگر در دست اقدام و ساخت است که امیدواریم با حمایت خیران و نیک‌اندیشان نیز شاهد تسریع در بهره برداری آن باشیم.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس افزود: امروز دانشجویان زیادی درخواست استفاده از خوابگاه را دارند و بدون شک ساخت خوابگاه می‌تواند آنان را از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی در خانه‌های اجاره‌ای در امان نگه دارد و با فراغت بال بیشتری به تحصیل بپردازند.
در این نشست، سیدعبدالرضا دستغیب مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز با بیان اینکه یکی از رسالت‌های اساسی این مجمع در بخش فرهنگ‌سازی است، اظهار داشت: وجود بیش از چهار هزار دانشجو در دانشکده شهید باهنر شیراز فرصت خوبی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی است و باید از ظرفیت موجود بیشترین بهره را برد.
وی با بیان اینکه آینده کشور در دست این جوانان دانشجو است، بیان کرد: آمادگی داریم در زمینه‌های فرهنگی رسالت خود را در این دانشکده انجام دهیم تا بیش از پیش جوانان به مسائل فرهنگی و اجتماعی روز جامعه آشنا شوند.
دستغیب به اجرای طرح‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی در مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز اشاره کرد و گفت: فضای مشارکت و همراهی دانشجویان در اجرای این طرح‌ها از جمله حضور در سراهای فرهنگ مهربانی و همیاران مهربان ترافیک یا فضای سبز وجود دارد.
مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز با بیان اینکه در موضوع سخت‌افزاری نیز برای جلب مشارکت خیرین آماده هستیم، خاطرنشان کرد: این مجمع همچنین در راستای راه‌اندازی مجمع خیرین دانشگاه فنی و حرفه ای آماده همراهی و حمایت است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی