[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

کشف کالای قاچاق ۳۰میلیاردی در فارس، روزنامه شیراز نوین

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی استان از كشف كالای قاچاق از یك انبار واقع در شهرستان شیراز به ارزش سی میلیارد ریال خبر داد.
سردار «احمدعلی گودرزی» گفت: مأموران پلیس آگاهی به منظور برخورد با قاچاقچیان كالا و مقابله با افراد سودجو و فرصت‌طلب، با انجام اقدامات فنی و پلیسی مطلع شدند یك انبار واقع در یكی از محله‌های این شهرستان به محل دپوی كالای قاچاق از نوع لوازم خانگی تبدیل شده است. 
وی ادامه داد: موضوع در دستور كار مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قرار گرفت و پس از شناسایی محل دپوی كالای قاچاق، با هماهنگی مقام قضایی از آن انبار بازرسی و مقادیر قابل توجهی لوازم خانگی قاچاق شامل ۳۸دستگاه یخچال، ۲۵۴دستگاه لباسشویی، ۱۵۷۹دستگاه ماشین شارژی، ۳۲۴دستگاه كولر گازی، ۸۴دستگاه ظرف‌شویی و ۵۳۵دستگاه سایر لوازم خانگی از قبیل اجاق گاز، قهوه‌ساز، ماكروویو و... كشف كردند. 
سردار گودرزی با بیان اینكه ارزش این محموله كالای قاچاق كشف شده برابر نظر کارشناسان سی میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان كرد: یك متهم دستگیر و پرونده مقدماتی تشكیل و تحویل مقام قضایی شد. 
فرمانده انتظامی استان تأكید كرد: قاچاق، یكی از پدیده‌هایی است كه رواج آن در جوامع موجب نابودی بخش‌های اقتصادی می‌شود، پس برخورد با این پدیده یك وظیفه همگانی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی