[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۰
  • دوره جدید

۲۰کامیون کمک‌های کمیته امداد فارس به خوزستان اعزام شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل کمیته امداد استان فارس از اعزام ۲۰کامیون کمک‌های مردمی به ارزش یک میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان به مناطق سیل زده استان خوزستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، محمد بذرافشان در مراسم اعزام 20کامیون کمک‌های مردمی کمیته امداد استان فارس به مناطق سیل‌زده استان خوزستان اظهار داشت: از ابتدای وقوع سیل در کشور تا به امروز 30محموله کمک‌های مردم خیراندیش استان فارس به ارزش 6میلیارد و 700میلیون تومان به استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان ارسال شده است.
وی با بیان اینکه 30محموله شامل لوازم ضروری زندگی مثل یخچال، فرش، پتو، البسه، مواد خوراکی، مواد شوینده و بهداشتی بوده، افزود: امروز نیز 20کامیون حامل کمک‌های مردم نوع‌دوست فارس به ارزش یک میلیارد و 400میلیون تومان به استان خوزستان اعزام می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان فارس با بیان اینکه این کمک‌ها در یک حرکت انقلابی ظرف دو روز جمع‌آوری شده، عنوان کرد: براساس نیازسنجی که در بین سیل‌زدگان استان خوزستان انجام شده، این 20محموله شامل اقلامی مانند پتو، کلمن، مواد خوراکی، شوینده و مواد بهداشتی است. وی اعلام کرد: ظرف چند روز آینده نیز یک محموله یک میلیارد تومانی شامل فرش و یخچال به خوزستان ارسال می‌شود. بذرافشان با بیان اینکه بازسازی منازل مددجویان منطقه سعدی شروع شده و تاکنون عملیات مرمت و بازسازی 13واحد آغاز شده، ابراز امیدواری کرد ظرف 3ماه آینده منازل این منطقه از شیراز بازسازی شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی