[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۶
  • دوره جدید

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی از مرکز سلامت و مشاوره نمازی، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه تعدادی از مدیران دانشگاه، از مرکز سلامت و مشاوره ویژه بانوان نمازی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر علی بهادر در این بازدید ضمن حضور در بخش‌های مختلف این مرکز مانند اتاق ماما، اتاق کارگاه‌های آموزشی، کتابخانه و اتاق اسناد، کیفیت ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مراجعان این مرکز را جویا شد و دستورات لازم را صادر کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ادامه در جلسه با مسئولان مرکز سلامت و مشاوره ویژه بانوان نمازی، مواردی مانند ارتقای کیفیت خدمات‌دهی به مراجعان و چگونگی مرمت و بازسازی ساختمان این مرکز که از بناهای تاریخی شیراز و از موقوفات مرحوم محمد نمازی است را بررسی کرد.
بازدید از منزل مرحوم نمازی، واقف عرصه سلامت، دیگر برنامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و هیئت همراه بود. در این بازدیدها، دکتر سید منصور کشفی مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر عبدالرسول همتی معاون بهداشت دانشگاه، دکتر مهرداد شریفی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دکتر اکبر اجرایی مدیر روابط عمومی دانشگاه، دکتر شاهرخ قیصری دبیر شورای عالی دندان‌پزشکی دانشگاه و رئیس موزه نورانی وصال، دکتر سالار خواجه‌پور مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه و دکتر مقیمی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، رئیس دانشگاه را همراهی کردند.
 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی