[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

آتش به جان پارکینگ منزل مسکونی افتاد، روزنامه شیراز نوین

حریق در پارکینگ یک واحد مسکونی در شهرک مدرس میانرود منجر به خسارت مالی شد. 
به گزارش سرویس خبری سازمان آتش‌نشانی، با مشاهده دود و آتش توسط ساکنان این ساختمان به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های 17، 14، 5، 6 و گروه امداد و نجات این سازمان به همراه خودرو حامل دستگاه تنفسی، خودروهای نردبان و تشک نجات به محل حادثه در شهرک مدرس میانرود اعزام شدند.
علیرضا عدلو، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در این خصوص اظهار داشت: چندین  دستگاه خودروسواری در طبقه منفی یک و در قسمت پارکینگ ساختمان دچار آتش‌سوزی شده بود و شعله‌های سرکش آتش و دود حاصل از این آتش‌سوزی در حال سرایت به طبقات فوقانی بود. عدلو تصریح کرد: ناجیان 125 بلافاصله به طور هم‌زمان عملیات نجات محبوسان و خاموش کردن آتش را آغاز کردند. نیروهای امدادی با استفاده از تجهیزات خاموش کننده و با استفاده از دستگاه تنفسی و چند رشته لوله آبدهی به سرعت به مقابله با این آتش‌سوزی پرداخته و شعله‌های آتش را پیش از سرایت آن به طبقات فوقانی مهار و خاموش کردند. همچنین گروهی دیگر از آتش‌نشانان به طبقات فوقانی رفته و 9نفر از ساکنانی که در داخل ساختمان در میان دود گرفتار شده بودند ازجمله 2مادر و 3کودک که دچار دودزدگی شده بودند را به بیرون از ساختمان هدایت کردند.
وی با بیان اینکه در این حادثه خوشبختانه به هیچ یک از ساکنان منزل مسکونی آسیب جانی نرسید و حال عمومی ساکنان مساعد اعلام شده، افزود: درحال حاضر کارشناسان مربوط علت بروز این آتش‌سوزی را در دست بررسی قرار داده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی