[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۰
  • دوره جدید

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان فارس از پروژه‌های ورزشی شمال فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در سفری یک روزه به شمال استان فارس، از پروژه‌های ورزشی شهرستان‌های خرم‌بید و بوانات و بخش‌های تابعه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب در ادامه سفرهای خود به مناطق مختلف استان صبح روز پنجشنبه پنجم اردیبهشت ماه 98 به شمال فارس سفر کرد و از پروژهای ورزشی در حال احداث شهرستان‌های خرم‌بید و بوانات بازدید کرد تا از روند پیشرفت فیزیکی این اماکن از نزدیک مطلع شود.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در بخش اول این سفر به همراه نماینده مردم شهرستان‌های بوانات، خرم‌بید و آباده در مجلس شورای اسلامی و فرماندار و تنی چند از مسئولان محلی، از تأسیسات اماکن و پروژه‌های در حال احداث بخش‌های قادرآباد و دشت مرغاب از توابع شهرستان خرم بید بازدید کردند.
دبیرشورای عالی ورزش استان در ادامه سفر خود به شهرستان‌های شمالی فارس به همراه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و تنی چند از مسئولان محلی کلنگ احداث سالن ورزشی چندمنظوره را در منطقه شهید مطهری از توابع بخش قادرآباد شهرستان خرم بید به زمین زد.
این سالن ورزشی با اعتباری معادل دو میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۱۲۰۰متر مربع از محل اعتبارات استانی ساخته خواهد شد.
کامیاب در ادامه سفر خود یک روزه خود به این شهرها، وارد بخش سرچهان از توابع شهرستان بوانات شد و از پروژه در حال احداث زمین چمن مصنوعی روستای حسین‌آباد بخش سرچهان بازدید کرد.
این پروژه ورزشی در زمینی به مساحت ۱۲۰۰متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۳۰۰میلیون تومان از محل اعتبارات وزارت نفت احداث می‌‌شود و با 90درصد پیشرفت فیزیکی قرار است در هفته دولت سال جاری به بهره‌برداری برسد.
همچنین مدیرکل ورزش و جوانان فارس به همراه رحیم زارع، نماینده مردم شهرستان‌های بوانات، خرم‌بید و آباده در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه پیش از ظهر دیروز از سالن ورزشی شهر حسامی و زمین چمن در حال احداث روستای ده زیارت از توابع بخش سرچهان شهرستان بوانات بازدید کرد.
لازم به توضیح است که این زمین چمن مصنوعی ورزشی هم‌اکنون ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در زمینی به مساحت ۱۲۰۰متر مربع با اعتباری بالغ بر ۳۰۰میلیون تومان احداث می‌شود که در هفته دولت امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس و هیئت همراه ظهر دیروز از سالن ورزشی روستای مروشگان بخش سرچهان شهرستان بوانات نیز بازدید کرد.
در ادامه سفر فشرده و یک روزه مدیرکل ورزش و جوانان استان به شمال فارس، وی از امکانات و تأسیسات ورزشی روستای‌های توجردی و منج بخش سرچهان شهرستان بوانات بازدید کرد و پس از آن وارد بخش مزایجان از توابع شهرستان بوانات شد و از تأسیسات و امکانات ورزشی و پروژه‌های در حال احداث این منطقه بازدید کرد.
در آخرین بخش از سفر یک روزه حیدرعلی کامیاب به شهرهای شمالی فارس، عصر روز پنجشنبه پنجم اردیبهشت ماه 98 به همراه رحیم زارع نماینده مردم خرم‌بید، بوانات و آباده و تنی چند از مسئولان محلی وارد شهرستان خرم‌بید شد تا از نزدیک شاهد چگونگی پیشرفت فیزیکی اماکن ورزشی در دست احداث این شهرستان قرار گیرد.
گفتنی است به گفته مدیرکل ورزش و جوانان، این پروژه‌ها در هفته دولت سال جاری به بهره‌برداری می رسد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی