[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۰
  • دوره جدید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس: خبرنگاران فارس از پاک‌دست‌ترین افراد جامعه هستند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در دیدار با برخی خبرنگاران باشگاه خبرنگاران جوان گفت: با توجه به ارتباطی که در طول یک دهه اخیر از نزدیک با اصحاب رسانه داشته‌ام، از وضعیت معیشتی آنان کاملاً باخبر هستم و باید بگویم خبرنگاران به ویژه در این اوضاع اقتصادی پیش آمده، تنها با عشق و علاقه‌ای که خود دارند، فعالیت می کنند.
سهرابی ادامه داد: خبرنگاران فارس یکی از پاک‌ترین و پاک‌دست‌ترین افراد جامعه هستند و با آگاهی کامل می‌گویم که کمترین پرونده‌های قضایی در فارس را قشر خبرنگار دارد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: با تفاهم‌نامه‌ای که فی مابین این اداره کل و باشگاه خبرنگاران جوان منعقد خواهد شد، تلاش داریم تا کلاس‌های فرهنگی و هنری همچون دوره‌های خبرنگاری و بازیگری با هماهنگی هم از دیدگاه کیفی و کمی ارتقا بخشیم.
غلامرضا عسکری، رئیس باشگاه خبرنگاران جوان فارس نیز در این دیدار گفت: باشگاه از دیدگاه کمی و گاه کیفی بزرگ‌ترین خبرگزاری کشور است. عسکری ادامه داد: هم‌اکنون در باشگاه خبرنگاران جوان شیراز کلاس‌هایی همچون کارگاه‌های خبرنگاری، خبرنویسی، خبرنگاری مجازی، فیلم کوتاه، تدوین فیلم، کارگردانی تلوزیون، نویسندگی رادیو، بازیگری، گویندگی، مجری‌گری، مشاعره، گرافیک و عکاسی برگزار می‌‌شود. وی ابراز امیدواری کرد با انعقاد تفاهم‌نامه فی ما بین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس می‌توانیم تعداد کلاس‌های فرهنگی و هنری را از نظر کیفی و کمی گسترش دهیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی