[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۹
  • دوره جدید

به میزبانی شهر جدید صدرا: نمایشگاه ۶۰اثر خوشنویسی از سه استاد برجسته معاصر تاریخ ایران، روزنامه شیراز نوین

نمایشگاه آثار خوشنویسی دستخط 3  با آثار برجسته‌ای از سه هنرمند معاصر کشور در مجموعه سرزمین سبز شهر جدید صدرا برگزار می‌‌شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، 60اثر از 3استاد برجسته معاصر ایران، آقایان غلام‌حسین امیرخانی، علی شیرازی و مجتبی ملک‌زاده در سه رشته نستعلیق و شکسته نستعلیق در نمایشگاه خوشنویسی دست خط 3، به نمایش گذاشته می‌‌شود.
نمایشگاه‌ خوشنویسی دست خط 3 با همت شرکت عمران شهر جدید صدرا، شهرداری صدرا، انجمن خوشنویسان و اداره کل فرهنگ و ارشاد استان فارس و با حضور استاندار فارس، مسئولان استانی و اساتید خوشنویسی، هنرمندان و هنرجویان، روز شنبه 7اردیبهشت ماه ساعت 16 در مجموعه سرزمین سبز صدرا (گرین لند)، افتتاح و برای بازدید عموم به مدت یک هفته  از ساعت 11 تا 20 در معرض نمایش قرار می گیرد.
خوشنویسی به عنوان یکی از هنرهای اصیل اسلامی و ایرانی و از والاترین هنرهای قدسی است که به دلیل ارتباط آن با شعر و قرآن، زیباترین، جامع‌ترین و پاک‌ترین هنرها به شمار می آید.
مسئولان شهر جدید صدرا پشتیبانی و همراهی خود را با فعالیت‌های فرهنگی و هنری اعلام می‌دارند و برای همراهی با تمام دستگاه‌ها و هنرمندان که قصد انجام این چنین فعالیت‌هایی را دارند، اعلام آمادگی می نمایند.
بر اساس این گزارش، از جامعه خوشنویسان، هنرمندان، هنرجویان و مردم علاقه‌مند برای حضور در این نمایشگاه و دیدن آثار فاخر سه استاد خوشنویسی کشور دعوت می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی