[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

استاندار فارس: سرعت اجرای پروژه آزادراه شیراز - اصفهان افزایش می‌یابد، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با اشاره به پیشرفت ۷۵درصدی پروژه آزادراه شیراز-اصفهان گفت: پیش‌بینی می‌شود که سرعت اجرای این پروژه در آینده افزایش یابد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت‌الله رحیمی در حاشیه بازدید از پروژه آزادراه شیراز - اصفهان با حضور رئیس و اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از درخواست‌های ما از اعضای این کمیسیون این بود که پروژه‌هایی که بیش از 70درصد پیشرفت فیزیکی دارند را در بحث تخصیص بودجه و بازگشت سرمایه‌گذاری انجام شده به اقتصاد کشور در اولویت قرار دهند که در این زمینه قول مساعد دادند.
وی ادامه داد: یکی از این پروژه‌ها، آزادراه شیراز - اصفهان است که با توجه به درصد پیشرفت فیزیکی آن، بانک‌ها قول مساعد برای پرداخت تسهیلات را داده‌اند.
وی ادامه داد: با توجه به این حمایت‌ها و همچنین آورده شرکت پروژه، یعنی مؤسسه خاتم‌الاوصیا، پیش‌بینی می‌شود که در آینده سرعت اجرای پروژه بیشتر شود.
دکتر رحیمی افزود: بر اساس قرارداد، یک هزار و 200میلیارد تومان هزینه اجرای آزادراه شیراز - اصفهان است که سهم دولت پرداخت شده و با افزایش آورده شریک پروژه سرعت کار افزایش خواهد یافت.
استاندار فارس گفت: امروز شورای برنامه‌ریزی و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان با حضور رئیس و اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در شیراز برگزار شد که با توجه به مطالب و درخواست‌هایی که مطرح شد، اعضای کمیسیون قول دادند در بخش‌هایی که دارای اختیار هستند، مساعدت و پیگیری لازم را داشته باشند.
وی اضافه کرد: حضور اعضای این کمیسیون این ویژگی را دارد که می‌توانند در مباحث احکام دائمی برنامه و قانون بودجه، اثرگذاری لازم را برای کمک به استان داشته باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی