[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

درخشش دانش‌آموز شیرازی در دومین جشنواره کشوری قلم، روزنامه شیراز نوین

کارشناس مسئول مدارس آموزش از راه دور آموزش و پرورش فارس گفت: لیلا کشاورزی، دانش‌آموز شیرازی موفق به کسب رتبه اول دومین جشنواره کشوری قلم ویژه مدارس آموزش از راه دور شد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، سعید محسنی با اعلام این خبر گفت: لیلا کشاورزی، دانش‌آموز مدرسه آموزش از راه دور فضل‌گستر ناحیه سه شیراز  موفق  به کسب رتبه اول  در رشته ایده و نوآوری دومین جشنواره کشوری قلم شده است.
محسنی گفت: این جشنواره با هدف کیفیت‌بخشی به فعالیت‌های آموزشی و پرورشی مدارس راه دور و به منظور پرورش استعداد، خلاقیت، نوآوری و رشد ایده‌پردازی و ترویج فرهنگ کارآفرینی با بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین، به طور هم‌زمان با سراسر کشور در مدارس راه دور استان فارس برگزار شد و نفرات برگزیده به مرحله کشوری راه یافتند.
کارشناس مسئول مدارس آموزش از راه دور آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه این جشنواره در دو بخش دانش‌آموزی و معلمان برگزار شده است، گفت: در جشنواره امسال طبق سهمیه تعیین شده از 6نفر منتخب استانی که به مرحله کشوری راه یافتند، 2نفر در بخش تألیف، 2نفر در بخش طرح نگار و 2نفر نیز در بخش ایده، اختراع و نوآوری شرکت نمودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی