[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۸
  • دوره جدید

دادگستری فارس رتبه برتر کشور شد، روزنامه شیراز نوین

در اختتامیه نشست رؤسا و دادستان‌های استان‌های سراسر کشور با رئیس قوه قضاییه، از رئیس کل دادگستری استان فارس به لحاظ اهتمام در اجرای برنامه‌های فرهنگی در دادگستری استان تقدیر شد.
در مراسم معرفی برگزیدگان چهارمین دوره جایزه تعالی فرهنگی، استان فارس با کسب امتیاز عالی عنوان دومین استان برترکشور در حوزه فعالیت‌های فرهنگی قوه قضائیه را کسب کرد و ریاست قوه قضائیه به لحاظ اهتمام در اجرای برنامه‌های فرهنگی، از رئیس کل دادگستری استان فارس تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری فارس در مراسم معرفی فعالان فرهنگی در قوه قضائیه که با حضور ریاست معظم قوه قضائیه برگزار شد، ضمن تأکید بر فعالیت‌های فرهنگی و تکریم ارباب رجوع در دادگستری‌های سراسر کشور، استان‌های برتر که در اجرای مدل تعالی فرهنگی قوه قضائیه حائز رتبه برتر کشوری شده بودند، از سوی آیت‌الله رئیسی مورد تقدیر قرار گرفتند.
گفتنی است در این دوره مجموعه فرهنگی دادگستری فارس با کسب امتیازات لازم حائز رتبه دوم کشوری در دستیابی به اهداف مدل تعالی فرهنگی گردید که در مراسم اختتامیه این گردهمایی ریاست معظم قوه قضائیه از رئیس کل دادگستری استان فارس نیز به لحاظ اهتمام در اجرای برنامه‌های فرهنگی و ارتقای سطح برنامه‌ها در مجموعه قضایی استان فارس تقدیر کرد.
گفتنی است در مدل تعالی فرهنگی هر سال کلیه فعالیت‌های دادگستری‌های سراسر کشور در حوزه  فرهنگ در سطوح مختلف قوه قضائیه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و استان‌ها و مجموعه‌های برتر معرفی و مورد تقدیر قرار می گیرند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی