[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان: بیش از ۱۰۰میلیون ریال به سیل‌زدگان خوزستان کمک شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان گفت: بیش از 100میلیون ریال از سوی جامعه ورزش و جوانان این شهرستان به مردم سیل زده خوزستان ارسال شد.
محمد حسن طیبی در گفت‌وگو با روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان با اعلام این خبر اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان در اقدامی بشردوستانه با تشکیل یک کمپین، کمک‌های نقدی و غیرنقدی هیئت‌های ورزشی، ورزشکاران و سازمان‌های مردم‌نهاد به ارزش 170میلیون ریال را به سیل‌زدگان خوزستان اختصاص داد.
وی ضمن ﻗﺪﺭﺩﺍﻧﯽ ﺍﺯ ﮐﻤﮏ‌هاﯼ جامعه ورزش و جوانان و ابراز همدردی آنها با مردم سیل‌زده کشور، افزود: کمک‌های نقدی و غیرنقدی اداره ورزش و جوانان لارستان از طریق کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان به سیل زدگان خوزستان ارسال شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با اشاره به اینکه یکی از کارکنان این اداره نیز برای کمک به استان‌های لرستان و گلستان اعزام شده، ادامه داد: برنج، کنسرو، چای، لباس، کفش، پتو، مواد بهداشتی، روغن و غیره اقلامی است که از سوی اداره ورزش و جوانان به سیل‌زدگان خوزستان تحویل داده شد.
طیبی تأکید کرد: جامعه ورزش و جوانان لارستان در کنار قهرمانی و پهلوانی همواره روحیه نوع‌دوستی و امدادرسانی خود را به نمایش گذاشته و در مناسبت‌ها و حوادث مختلف سعی کردند به کمک هم‌وطنان خود بشتابند که در این زمینه نیز با توجه به وقوع سیل در استان‌های مختلف کشور، ‌امدادرسانی از نوع روحیه پهلوانی انجام شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی