[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

پشت پرده سرمربیگری شهریار در تیم ملی، روزنامه شیراز نوین

مهدی تاج، محمود اسلامیان و محمدرضا داورزنی و البته وزیر ورزش تنها افرادی هستند که از پروسه مذاکره با مربیان مختلف برای هدایت تیم‌‬ ملی با خبرند و حتی اعضای هیئت رئیسه هم ‏اطلاعات دقیقی درباره روند مذاکرات برای انتخاب جانشین کی‌روش ندارند.
علی دایی در ماه‌های اخیر به دفعات درباره شایعه سرمربیگری دوباره‌اش در تیم‌‬ ملی صحبت کرده و تأکید ‏داشته گرفتن چنین پستی برایش به هیچ عنوان وسوسه نیست و فعلاً به سایپا فکر می‌کند. این اظهارات آقای ‏گل فوتبال جهان البته هیچ وقت باعث نشد شایعات به اتمام برسد و با این‌‬ که مدیران فدراسیون تأکید کرده‌اند ‏مربی بعدی تیم‌‬ ملی یک چهره سرشناس خارجی خواهد بود، باز هم شایعه حضور دایی در تیم‌‬ ملی بر سر زبان‌ها ‏افتاد!
در همین رابطه بد نیست بدانید که صحبت‌های محمود شیعی، عضو هیئت رئیسه فدراسیون باعث داغ شدن بحث ‏بازگشت دایی به نیمکت تیم‌‬ ملی بوده است. اخیراً وقتی از این مقام مسئول درباره احتمال سرمربیگری دایی در ‏تیم ملی سوال شده جوابی مشکوک داده و گفته است: «طبق صحبت‌های تاج امیدوارم تا ۱۰روز آینده سرمربی ‏تیم ملی انتخاب و معرفی شود. با این حال برانکو ایوانکوویچ جزو گزینه‌ها نیست؛ اما نمی‌توانم درباره سایر ‏گزینه‌ها و علی دایی توضیح دهم.
بلافاصله پس از همین اظهارات، خیلی‌ها در جامعه فوتبال به این نتیجه رسیدند که گویا در پشت پرده دایی با توجه ‏به ارتباط بسیار خوبی هم که با مهدی تاج دارد، از اصلی‌ترین گزینه‌های جانشینی کارلوس کی‌روش است که ‏به خاطر اعتبارش در فوتبال ایران، می‌تواند بسیاری از فشارها و حاشیه‌های دوران بعد از کی‌روش را مدیریت ‏کند.‏
این شایعات غیررسمی البته در شرایطی مثل بمب در فضای مجازی منفجر شد که مازیار ناظمی، مدیر‬کل روابط ‏عمومی وزارت ورزش هر از چند گاهی در صفحه رسمی خود در توئیتر درباره پروسه انتخاب سرمربی تیم‌‬ ملی ‏توضیحاتی کلی و بدون ذکر جزئیات ارائه می‌دهد و از هشتگ دوباره طلوع می‌کنیم هم استفاده می‌کند. به ‏همین ترتیب، برای خیلی‌ها این سوال به وجود آمده آیا منظور مسئولان ورزش و فوتبال ایران برای طلوع دوباره ‏انتخاب علی دایی است یا اصلاً فوتبال ایران با این مربی قرار است طلوعی دوباره داشته باشد؟
در پایان بد نیست ‏این نکته را هم بدانید که مهدی تاج، محمود اسلامیان و محمدرضا داورزنی و البته وزیر ورزش تنها افرادی هستند که از پروسه مذاکره با مربیان مختلف برای هدایت تیم‌‬ ملی با خبرند و حتی اعضای هیئت رئیسه هم ‏اطلاعات دقیقی درباره روند مذاکرات برای انتخاب جانشین کی‌روش ندارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی