[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۵
  • دوره جدید

مدال برنز آسیا برگردن کشتی گیر شیرازی، روزنامه شیراز نوین

حسین نوری و امیر قاسمی منجزی به دیدار فینال و رضا خدری، سامان عبدولی و محمدعلی گرایی به دیدار رده‌بندی مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا راه یافتند.
به گزارش ایسنا، رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا از صبح روز شنبه و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر شیء آن چین آغاز شد که در پایان دیدارهای مقدماتی، حسین نوری در وزن ۸۷کیلوگرم و امیر قاسمی منجزی در وزن ۱۳۰کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و رضا خدری در وزن ۵۵کیلوگرم، سامان عبدولی در وزن ۶۳کیلوگرم و محمدعلی گرایی در وزن ۸۷کیلوگرم راهی دیدار رده‌‌بندی شدند.
نتایج کشتی‌گیران فرنگی‌کار ایران در ۵وزن نخست به شرح زیر است:
در وزن ۵۵کیلوگرم رضا خدری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل الهام بهرام اف، دارنده مدال نقره جوانان جهان از ازبکستان با نتیجه ۴ بر ۴ مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، خدری به دیدار رده‌بندی راه یافت. خدری در این دیدار به مصاف آسان سلیمان اف از قرقیزستان می‌رود.
در وزن ۶۳کیلوگرم، سامان عبدولی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم یوشیکی یامادا از ژاپن را با نتیجه ۱۱ بر ۲ شکست داد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل ارباتو تیو از چین با نتیجه ۶ بر ۴ مغلوب شد و به دیدار رده‌بندی رفت. وی در این دیدار با کودایبرگن تورسینوف از قزاقستان کشتی می‌گیرد.
در وزن ۷۷کیلوگرم محمدعلی گرایی در دور نخست با نتیجه ۸ بر 0 از سد کایراتبک توگولبایف از قرقیزستان گذشت. وی در دور دوم نیز بیلان نالگیف از ازبکستان را با نتیجه ۴ بر 0 مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. 
گرایی در این مرحله با نتیجه ۸ بر 0 مغلوب کیم هیون وو، قهرمان جهان و المپیک از کره جنوبی شد و به دیدار رده‌بندی رفت. وی در این دیدار به مصاف برنده دیدار نائوتسوگو شوجی از ژاپن و ربیع خلیل از فلسطین می‌رود.
در وزن ۸۷کیلوگرم حسین نوری در دیدار نخست، فی پنگ دارنده مدال برنز آسیا از چین را با نتیجه ۳ بر 1 مغلوب کرد. وی در دور دوم ماتسو سومی دارنده مدال نقره آسیا از ژاپن را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست داد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. نوری در این مرحله با نتیجه ۳ بر 1 از سد رستم آساکولوف، دارنده مدال نقره جهان و قهرمان آسیا از ازبکستان گذشت و راهی دیدار فینال شد. حریف نوری در این دیدار کومار سونیل از هند است.
در وزن ۱۳۰کیلوگرم امیر قاسمی منجزی در دور اول با نتیجه ۲ بر ۱ مورات رامونوف دارنده مدال نقره آسیا از قرقیزستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه‌نهایی با نتیجه ۸ بر 0 مین سئوک کیم دارنده مدال برنز جهان و بازی‌های آسیایی از کره جنوبی را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. حریف قاسمی منجزی در دیدار فینال برنده دیدار مومینجان عبداله یف از ازبکستان و دامیر کاظم بیکوف از قزاقستان است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی