[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

برانکو: وقتی قهرمانیم که دستمان روی جام باشد، روزنامه شیراز نوین

پرسپولیس با وجود تساوی در هفته بیست و هفتم اما در فاصله سه هفته مانده به پایان مسابقات شانس اول قهرمانی در لیگ هجدهم است.
نتایجی که این هفته در لیگ برتر رقم خورد کاملاً به نفع پرسپولیس شد، هرچند این تیم با یک برد خانگی برابر سپاهان الان می‌توانست با خیالی راحت‌تر بازی‌ها را ادامه بدهد. با این وجود فاصله 5امتیازی با سپاهان و 6امتیازی با استقلال می‌تواند برانکو و شاگردانش را به سومین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر برساند.
برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگویی که با ورزش سه در پاسخ به این سوال که بعد از شکست استقلال، خیلی‌ها پرسپولیس را قهرمان زودهنگام لیگ هجدهم می‌دانند، گفت: «ما شانس اول قهرمانی هستیم؛ اما 3بازی سخت داریم و باید برای قهرمانی 5 امتیاز بگیریم.»
او افزود: «ما آنقدر زودباور نیستیم که فکر کنیم کار تمام شده و شرایط را آسان بگیریم. ما دو بازی خارج از خانه و سه بازی دشوار داریم و اگر سهل‌انگاری کنیم، ممکن است برایمان فاجعه رخ بدهد. ما تجربه از دست دادن قهرمانی را داریم و به همین دلیل کاملاً عاقل و هوشیار خواهیم بود و تا زمانی که دستمان روی جام نباشد و جام را بالای سر نبریم، از قهرمانی هم اطمینان نداریم.»
سرمربی پرسپولیس با اشاره به فشردگی بازی‌ها و خستگی بازیکنان گفت: «خسته هستیم؛ اما مشکلات را تحمل می‌کنیم و برای یک بازی خوب به تبریز می‌رویم. ما به شهری می‌رویم که همیشه شور و حال زیادی برای فوتبال در آن وجود دارد و هواداران مشتاق و تیم بزرگی انتظار ما را می‌کشند. ما با نهایت احترام وارد این مسابقه می‌شویم؛ اما فقط به دنبال کسب سه امتیاز و برد هستیم.»
برانکو درباره پیروزی پدیده که تا حدودی شانس استقلال را برای قهرمانی را کم کرد، افزود: «به تیم یحیی (گل محمدی) تبریک می‌گویم. من از ابتدای فصل هم گفتم که آن‌ها بهترین فوتبال را بازی می‌کنند و شایسته جایگاهی هستند که دارند. من برایشان در ادامه آرزوی موفقیت می‌کنم. پدیده تیم بسیار خوبی است و می‌دانستم که استقلال روز سختی در مشهد دارد.»
او در پایان و در رابطه با برکناری وینفرد شفر از استقلال هم گفت: «برای آقای شفر هرکجا که هست، آرزوی موفقیت می کنم.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی