[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۵
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: هیئت سوارکاری فارس نمره قابل قبولی گرفته است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: هیئت سوارکاری استان فارس در برگزاری رویدادهای ملی و بین‌المللی در سال 97 موفق عمل کرده و نمره قابل قبول گرفته است.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب کلانتری در گفتگو با خبرنگار ما با تأکید بر توسعه همه‌جانبه ورزش سوارکاری در تمام شهرستان‌های فارس، افزود: هیئت سوارکاری استان فارس با توجه به فعالیت‌ها و زیرساخت‌های لازم، نمره قابل قبولی در سال 97 و در بین سایر هیئت‌ها دارد و روند رو به رشد این رشته ورزشی همچنان در نقاط مختلف استان ادامه دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس با قدردانی از حمایت‌های بی‌دریغ استاندار فارس و معاونان و استانداری از ورزش و جوانان استان بیان کرد: با حمایت‌های دکتر رحیمی استاندار فرهیخته استان ، قطعاً فارس در سال ٩٨ به قطب صنعت اسب و ورزش سوارکاری جنوب کشور تبدیل خواهد شد.
شاپور طفیونی، رئیس هیئت سوارکاری استان فارس هم ضمن قدردانی از حمایت‌های همه‌جانبه مسئولان استان و به ویژه مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس، معاون توسعه امور ورزش و دیگر معاونان و کارشناسان اداره کل از توسعه همه‌جانبه ورزش سوارکاری، گفت: با رایزنی‌های انجام شده با فدراسیون سوارکاری استان فارس در سال ٩٨ میزبان چهار رویداد بزرگ جهانی، منطقه‌ای و کشوری در قالب جشنواره زیبایی جام تمدن پارسه، مسابقات جهانی هنرهای رزمی سواره، مسابقات کورس منطقه‌ای جنوب کشور و مسابقات چهارجانبه ملی سوارکاری خواهیم بود که این رویدادها در تقویم ورزشی فدراسیون سوارکاری جهانی و کشور ثبت شده است.
رئیس هیئت سوارکاری فارس افزود: مجموعه ورزشی سوارکاری لپویی تا خردادماه تجهیز کامل خواهد شد و به عنوان یک مرکز استعدادیابی و آموزشی پایه و تکمیلی سوارکاری در جنوب کشور، فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد.
طفیونی همچنین بیان کرد: جشنواره کشوری اسب‌های اصیل ایرانی طی روزهای 23 و 24خرداد ماه سال جاری در استان فارس برگزار می‌‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی