[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

رئیس هیئت دوومیدانی فارس: دوومیدانی نیاز به حمایت بیشتری دارد، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت دوومیدانی استان فارس گفت: دومیدانی فارس این ورزش پایه و مادر برای رسیدن به اهدافش نیاز به حمایت بیشتری دارد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، سیروس زارع مهذبیه با بیان اینکه ورزشکاران دوومیدانی فارس نیاز به توجه و حمایت مالی بیشتری دارند، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی درباره نتایج اخیر دوندگان استان در آسیا گفت: از نگاه بنده، مسلم نیادوست و خانم کمپانی تلاش زیادی کردند و نسبت به سطح بالای مسابقات آسیایی، در جایگاه خوبی قرار گرفتند.
رئیس هیئت دوومیدانی فارس تصریح کرد: اگر بخواهیم با کشورهای قدرتمند آسیایی رقابت کنیم، باید امکانات بیشتری در اختیار داشته باشیم. ورزشکار برای رسیدن به مدال و سکوی قهرمانی مستلزم حمایت و انگیزه است. این ورزشکاران باید همیشه در اردوهای داخلی و خارجی حضور داشته باشند تا از لحاظ آمادگی جسمانی بتوانند خودشان را در مصاف با سایر رقبای مدال آور به خوبی نگه دارند.
زارع مهذبیه افزود: ورزشکاری مانند مسلم نیادوست باید اول برای کسب درآمد و امرار معاش به فکر کار باشد و بعدازظهرها هم بتواند تمرین کند یا خانم کمپانی در بخش بانوان اگر رکورد ایران را هم با اقتدار بزند، باز هم با ورزشکاران آسیایی فاصله زیادی دارد؛ زیرا با توجه به شرایط موجود در دوومیدانی توان ما در حال حاضر بیشتر از این نیست و از نظر من ورزشکاران فارس در این دوره از رقابت‌ها رتبه قابل قبولی کسب کردند.
سیروس زارع با بیان اینکه باید سرمایه‌گذاری اساسی در دوومیدانی صورت گیرد، گفت: سال گذشته ابوالفضل کیانی قهرمان آسیا شد؛ ولی امسال به مقام چهارم رسید، زیرا در دور قبل از مربیان خارجی استفاده کردیم و در این دوره از رقابت‌ها به دلیل مشکلات اقتصادی این امکان میسر نشد. البته منکر زحمات و تدابیر ارزشمند مربیان داخلی نیستم؛ ولی برای رسیدن به سکوهای قهرمانی باید از بهترین و پیشرفته‌ترین امکانات روز دنیا استفاده کرد که تاکنون فقط اداره کل ورزش و جوانان استان با تمام توان و بضاعتی که دارد به ما کمک می کند.
رئیس هیئت دوومیدانی فارس با اشاره به اینکه ورزشکاران استان پتانسیل خوبی جهت حضور در میادین آسیایی دارند، گفت: در سال جاری هم تمرکز خوبی روی استعدادیابی داریم و تعاملی که با آموزش و پرورش داریم با برگزاری مسابقات آموزشگاهی در رشته‌های متفاوت دوومیدانی به دنبال کشف بهترین نفرات این رشته هستیم که در حال حاضر یک بازیکن خوب و آینده‌دار در رده سنی نوجوانان در حال تمرین و آماده‌سازی است. وی در پایان از کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان، محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش و سایر مدیران ستادی اداره کل تشکر و قدردانی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی