[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

غربالگری سلامت ورزشکاران در ایستگاه‌های پزشکی ورزشی شیراز، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با هفته سلامت غربالگری سلامت ورزشکاران در ایستگاه‌های پزشکی ورزشی شیراز انجام شد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، ایستگاه‌های سلامت پزشکی ورزشی در مجموعه بزرگ ورزشی حجاب و فرهنگ سرای طاووسیه شهرک سعدی برپا و خدمات ارزیابی سلامت به ورزشکاران و جامعه ورزش ارائه شد.
به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت دو ایستگاه غربالگری توسط هیئت پزشکی ورزشی استان فارس و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز و اداره کل ورزش ورزش و جوانان فارس برپا شد.
با برپایی این دو ایستگاه در مجموعه ورزشی حجاب شیراز در روز سه‌شنبه 3اردیبهشت و فرهنگسرای طاووسیه شهرک سعدی در روز پنجشنبه 5اردیبهشت، طرح ارزیابی سلامت شامل اندازه‌گیری قد، وزن BMI، تست قند خون و فشار خون از تعداد بیش از 500نفر از آقایان و بانوان ورزشکار به عمل آمد و همچنین خدمات مشاوره سلامت ارائه گردید. هیئت پزشکی ورزشی استان فارس با رویکرد پشتیبانی از ورزش قهرمانی و حامی سلامت همگانی همواره می‌کوشد با گسترش چتر حمایتی خود بر جامعه ورزش استان پیوسته خدمات کارآمدی را به ورزشکاران و قهرمانان ارائه نماید تا با بروز کمترین آسیب‌های ورزشی شاهد پیشرفت‌های بیشتری در ورزشکاران باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی