[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۵
  • دوره جدید

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس: ۸۰مدرسه براثر سیل در شیراز آسیب دیدند، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه بیش از ۸۰آموزشگاه علمی و مدرسه بر اثر سیل اخیر در شیراز آسیب دیدند، گفت: پدیده وقوع سیل نتیجه دو عامل اساسی از جمله عوامل محیطی و خطاهای انسانی است.
علی اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره علل وقوع سیل در بیشتر مناطق کشور، گفت: دلایل وقوع سیلاب به طریق  گسترده در کشور نیازمند تحلیل‌های کارشناسی‌محور است تا بتوان بطور دقیق  دلایل وقوع سیل در کشور را با تحلیل‌های علمی، به اطلاع  افکار عمومی رساند.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وقوع پدیده سیل ریشه طبیعی دارد؛ زیرا اقلیم جهانی در حال تغییر است و از همین رو، می‌بایست تولید گازهای گلخانه‌ای حداکثر تا ۲درجه کاهش یابد تا بتوان از پدیده مذکور جلوگیری کرد.
اکبری افزود: پدیده وقوع سیل ریشه در دو عامل اساسی از جمله عوامل محیطی و خطاهای انسانی دارد. این در حالی است که برخی از تخریب‌های گسترده سیل نتیجه بازتاب فعالیت ما در طبیعت است.
 عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس یادآور شد: بیش از ۸۰آموزشگاه علمی و مدرسه در شیراز بر اثر وقوع سیل آسیب دیدند. بنابراین باید در این زمینه خدا را شکر کرد که آموزشگاه‌های علمی  و مدارس مذکور در زمان سیل تعطیل بودند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی