[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۱
  • دوره جدید

القاصی‌مهر دادستان جدید تهران شد، روزنامه شیراز نوین

علی القاصی‌مهر، دادستان جدید عمومی و انقلاب تهران در دستگاه قضایی، سمت‌های مختلفی اعم از دادستانی شیراز، رئیس دادگستری استان فارس و... برعهده داشته است.
به گزارش ایسنا، علی القاصی‌مهر در رزومه کاری خود در دستگاه قضایی سمت‌های مختلفی را بر عهده داشته است. او در آبان ماه سال 90 به عنوان دادستان شیراز منصوب شد. پس از آن در تاریخ 12شهریور ماه سال 93 به عنوان رئیس کل جدید دادگستری فارس فعالیت خود را تا به امروز در این سمت ادامه داد. اینک نیز به عنوان دادستان جدید عمومی و انقلاب تهران به فعالیت در دستگاه قضایی ادامه خواهد داد.
پیش از این، عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران بود. او سمت‌هایی همچون ریاست دادگستری کل استان خوزستان و سرپرست مجتمع قضایی خانواده را بر عهده داشت. جعفری دولت‌آبادی در ۸شهریور ۱۳۸۸ از سوی آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس سابق قوه قصائیه به سمت دادستان تهران منصوب شد و به مدت 10سال در این سمت فعالیت کرد.
سرانجام با حکم آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضاییه جای خود را به علی القاصی‌مهر داد و قرار است به عنوان مستشار دادگاه عالی انتظامی قضات به فعالیت خود در دستگاه قضایی ادامه دهد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی