[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

بیش از ۸۰شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه دام و طیور شیراز حضور دارند، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: بیش از 80شرکت داخلی و نمایندگان شرکت‌های خارجی در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته به آن که به میزبانی شیراز برگزار می‌‌شود، حضور دارند.
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی فارس در گزارش روز دوشنبه خود به نقل از علیرضا واحدی‌پور افزود: شرکت کنندگان در این نمایشگاه که دهم اردیبهشت ماه 98 برگزار می‌‌شود، جدیدترین دستاوردها، محصولات و خدمات خود را در حوزه دام، طیور و صنایع وابسته به آن ارائه خواهند کرد. وی بیان داشت: این نمایشگاه در سه سالن سرپوشیده سرو، بهار و نرگس در فضایی به وسعت هفت هزار و 500 مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس واقع در شهرک گلستان شیراز برگزار می‌‌شود.
واحدی‌پور ادامه داد: شرکت‎های استان فارس با 38غرفه بیشترین مشارکت را در این نمایشگاه دارند. ضمن این که همکاران معاونت بهبود تولیدات دامی و طیور در حال هماهنگی حضور پرورش دهندگان دام‌های سبک، سنگین و ماکیان برای به نمایش گذاشتن نژادهای جدید در فضای بیرونی سالن‌ها هستند.
او گفت: همچنین شرکت کنندگان در حاشیه نمایشگاه، همایش‌هایی با موضوع‌های مرتبط با نهاده‌ها و تولید نژادهای دام و طیور برای بازدیدکنندگان برگزار می‌کنند.
پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته از دهم تا سیزدهم اردیبهشت ماه 98 از ساعت 15 تا 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی