[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

توسعه زیرساخت‌ها نقش مهمی در موفقیت ورزش استان دارد، روزنامه شیراز نوین

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان فارس و تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی، از اعضای تیم والیبال برکه خنج تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، با حضور مدیرکل ورزش و جوانان فارس، رئیس هیئت والیبال استان و تنی چند از مسئولان، طی مراسمی در هتل بزرگ شیراز از بازیکنان و اعضای تیم والیبال برکه شهرستان خنج تجلیل شد.
در این مراسم، حیدرعلی کامیاب طی سخنانی با تبریک صعود این تیم به لیگ دسته یک کشور و با بیان اینکه رشته والیبال جزو ورزش‌های شاد و مفرح است، گفت: بسیار خوشحال و خرسندم که یک تیم شهرستانی پا به عرصه میدان و رقابت گذاشته که قهرمانی آنها برای استان فارس مایه مباهات است.
مدیرکل ورزش و جوانان با بیان اینکه والیبال هواداران و مخاطبان زیادی دارد، افزود: خوشبختانه با توسعه زیرساخت‌ها در فارس، شاهد حضور بیشتر جوانان و قهرمانان در عرصه‌های مختلف ملی و برون‌مرزی هستیم. این موضوع نشان می‌دهد هرچقدر بیشتر بتوانیم در این استان اماکن ورزشی بسازیم، به طور حتم نتایج بهتری در ورزش فارس حاصل می‌‌شود.
کامیاب در ادامه با بیان اینکه ورزش فارس از پتانسیل بالایی برخوردار است، گفت: تیم والیبال برکه خنج نشان داد که با تلاش و حمایت جوانان، می‌توان به درجات عالی در سطح کشور رسید. در حال حاضر این تیم نماینده فارس است و همه ما وظیفه داریم این تیم را تا رسیدن به هدف اصلی حمایت کنیم. امیدوارم با تلاش بازیکنان و اعضای کادر فنی، این تیم در لیگ یک درخشش خوبی داشته باشد و با قهرمانی بتوانیم در فصل آینده جشن صعود به لیگ برتر را برگزار کنیم.
دبیر شورای عالی ورزش استان در ادامه گفت: والیبال ایران اکنون در دنیا شناخته شده است و با قوی‌ترین کشورها به رقابت می‌پردازد. امیدواریم با درخشش ورزشکاران استان فارس، نماینده‌های متعددی در تیم ملی والیبال داشته باشیم و در این موفقیت‌ها سهیم باشیم. در هر صورت آرزوی موفقیت برای تیم برکه خنج در لیگ یک فصل آینده و رسیدن به لیگ برتر داریم. انتظار داریم همه دست به دست هم بدهیم و برای موفقیت این تیم، حمایت و مساعدت لازم را داشته باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی