[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۷
  • دوره جدید

فتحی: سرمربی بعدی قطعاً خارجی است، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید که شاید قبل از پایان فصل جانشین شفر مشخص شود.
به گزارش ورزش سه، امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در گفت‌وگوی تلویزیونی درباره شرایط این باشگاه گفت: من امین هواداران و صاحبان باشگاه هستم و باشگاه شخصی نیست. هر تصمیمی گرفته شود، برای هواداران تأثیرگذار است. هواداران با این تیم زندگی می‌کنند و در اخبار داشتیم که عزیزی با نتایج تیم از دنیا رفته است و باید منطقی تصمیم بگیریم. من و اعضای هیئت مدیره با همه توان تلاش کردیم تا مشکلات را برطرف کنیم و قطعاً مشکلاتی نیز داشتیم.
وی ادامه داد: همه کارشناسان و هواداران می‌دانند که نتایج استقلال درخور و شأن هواداران نیست و هیچ‌کس از این نتایج راضی نبوده است. این تصمیم احساسی و لحظه‌ای نبود و برای پیشبرد کار گرفته شده است. آقای شفر تا پایان فصل اجازه حضور در تمرینات را ندارند و قرارداد ایشان غیرفعال شد.
او در ادامه درباره حضور شفر در محل تمرین، اظهار داشت: به آقای شفر نامه دادیم که ایشان به تمرین نیایند؛ اما نامه شاید دیر رسیده و ایشان تصمیم گرفتند به تمرین بیایند و سپس اینجا این موضوع به ایشان ابلاغ شد.
مدیرعامل استقلال ادامه داد: ما آدم‌های بی‌تجربه در فوتبال نیستیم و از لحاظ حقوقی همه چیز را بررسی کردیم. با کمترین هزینه و نزدیک به صفر قرارداد ایشان فسخ می‌‌شود. ایشان مربی ما نیستند و قطع همکاری کردیم. جوانب کار را بررسی کردیم و از زحمات ایشان تشکر می‌کنم. او مربی بزرگی بود؛ اما توان ایشان در همین حد بود. گزینه‌های زیادی را بررسی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا قبل از پایان فصل و در همین هفته‌ها یک مربی خوب را معرفی کنیم.
فتحی درباره حضور مجیدی اظهار کرد: مجیدی سرمایه گران‌قیمت باشگاه استقلال است. فرهاد مجیدی می‌تواند سالیان سال روی نیمکت بنشیند؛ اما ایشان به من گفتند که نمی خواهند سرمربی دائم باشند. ما قصد سوزاندن کسی را نداریم. مدیرعامل استقلال در پایان صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: ما در اطلاعیه باشگاه اعلام کردیم بعد از پایان فصل درباره قطع همکاری با شفر مذاکره می‌کنیم. هواداران به من اطمینان داشته باشند که یک گزینه خوب در حد نام استقلال استخدام خواهیم کرد. گزینه‌های متعددی را پیش رو داریم که بعد از قطعی شدن، به عاشقان استقلال معرفی می‌کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی