[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۵
  • دوره جدید

با حمایت مسئولان می‌توانیم در بالاترین سطح والیبال کشور حضور داشته باشیم، روزنامه شیراز نوین

سرپرست تیم والیبال برکه شهرستان خنج گفت: در صورت حمایت همه‌جانبه مسئولان استان، شایستگی حضور در بالاترین سطح والیبال کشور یعنی لیگ برتر را داریم.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، عبدالرحمن رحیمی که در آیین تجلیل از اعضای تیم والیبال برکه خنج حضور داشت، درباره نحوه صعود این تیم به لیگ دسته اول کشور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی گفت: شروع لیگ دو مسابقات کشور از بهمن ماه سال گذشته با حضور 21تیم در چهار گروه آغاز گردید که دور رفت این بازی‌ها به میزبانی شهرستان خنج به مدت چهار روز به طول انجامید.
وی تصریح کرد: در این گروه تیم‌های برکه خنج، عقاب شیراز، مجید یاسوج، زاگرس پوش بروجرد، مناطق نفت خیز اهواز و کارگران اصفهان حضور داشتند که در دور رفت رقابت‌ها، تیم برکه خنج با اقتدار مقام اول را کسب کرد و در بازی‌های برگشت هم که به میزبانی شهر یاسوج برگزار شد تیم برکه خنج باز هم به قهرمانی دست یافت و به همراه تیم زاگرس پوش بروجرد به دور نهایی صعود کرد. سرپرست تیم والیبال برکه خنج با بیان اینکه دیدار نهایی با حضور هشت تیم راه یافته در شهر گرگان برگزار گردید، خاطرنشان کرد: تیم والیبال برکه با انجام سه بازی به مرحله پلی‌آف رسید و برای رسیدن به جمع چهار تیم مقابل تیم رشت روبرو شد و با یک برد شیرین در بین چهار تیم صعود کننده قرار گرفت. پس از پیروزی در مقابل مقاومت منطقه آزاد ماکو نماینده استان آذربایجان غربی به فینال راه یافت و در بازی نهایی برابر تیم پاس گرگان نتیجه را واگذار کرد؛ ولی در نهایت با کسب رتبه دوم به لیگ دسته اول والیبال کشور صعود کرد. عبدالرحمن رحیمی با بیان اینکه مسابقات در سطح بالایی برگزار شد، اظهار داشت: شهرستان خنج در دور رفت بازی‌ها بهترین میزبانی را با تمام امکانات لازم انجام داد و برای همه تیم‌های شرکت کننده قابل قبول و مورد رضایت بود؛ ولی استان کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی شهر یاسوج، در رقابت‌های دور برگشت عملکرد ضعیفی داشتند که با توجه به هوای برفی، سقف سالن برگزاری با نفوذ آب همراه بود و بر کیفیت این بازی‌ها تأثیر منفی داشت. سرپرست تیم والیبال برکه خنج با بیان اینکه برای رسیدن به لیگ برتر والیبال کشور نیاز به حمایت همه مسئولان استان و همچنین شهرستان خنج داریم، تصریح کرد: در حال حاضر این تیم نماینده استان فارس است و با توجه به اینکه این استان سال‌هاست با سطح اول والیبال کشور فاصله دارد، از مسئولان عزیز انتظار داریم تیم والیبال برکه را حمایت کنند تا با تلاش و همدلی همه اعضای تیم و پشتیبانی مدیرکل ورزش و جوانان و همچنین فرماندار شهرستان خنج، ان‌شاءالله در لیگ یک عملکرد خوبی داشته باشیم و با نتایج مطلوبی فصل آینده در بالاترین سطح والیبال کشور یعنی لیگ برتر حضور داشته باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی