[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

زمان آغاز ثبت‌نام «وام ازدواج» فرزندان بازنشستگان کشوری اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

بنابر اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت‌نام برای پرداخت ۱۰۰۰فقره وام ۲۰میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان از روز سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.
به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه ضمن اشاره به انتشار خبر پرداخت ۱۰۰۰وام ازدواج ۲۰میلیون تومانی به فرزندان بازنشستگان کشوری در روز میلاد حضرت ولیعصر(عج)، آمده است: با تلاش صورت گرفته از سوی همکاران صندوق بازنشستگی کشور، ضمن کاهش درصد کارمزد این وام از ۹درصد به ۸درصد، ثبت‌نام این وام از «روز سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ رأس ساعت ۱۲ظهر» در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir آغاز خواهد شد.
بنابر اعلام مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، اولویت این وام با بازنشستگانی است که کمترین میزان حقوق را دریافت می‌کنند. همچنین منابع این وام از محل صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری صندوق تأمین شده است.
طبق این گزارش، این وام با مدت بازپرداخت ۶۰ماه (پنج سال) و کارمزد ۸درصد با مبلغ نهایی اقساط ماهیانه به میزان ۴میلیون ریال خواهد بود.
همچنین جهت ثبت‌نام وام، بارگذاری ۴ صفحه اول عقدنامه مربوط به سال ۱۳۹۷ و تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی بازنشسته و فرزند (شامل زوج و زوجه) در سامانه ثبت‌نام اینترنتی وام، مورد نیاز است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی