[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

سرانه ورزشی بوانات رشد چشمگیری داشته است، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوانات گفت: با تلاش‌های انجام گرفته و حمایت‌های مسئولان، سرانه ورزشی در این شهرستان رشد قابل توجهی داشته است. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، فاضل صفری با بیان اینکه سرانه ورزشی بوانات و بخش‌های تابعه رشد چشمگیری داشته است. وی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی به تشریح برنامه‌های اداره ورزش و جوانان شهرستان بوانات پرداخت و گفت: در حوزه عمرانی 7زمین چمن کوچک مصنوعی در روستاهای بوانات، یک زمین چمن بزرگ در شهر کره ای و سالن چندمنظوره روستای منج از بخش مزایجان در حال احداث است که ان‌شاءالله در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد. 
وی افزود: در شهر بوانات و سایر بخش‌ها و روستاها پروژه‌هایی در شرف ساخت هستند که اگر به موقع اعتبارات آنها تأمین شود، به زودی شروع به کار کرده و در سال آینده می‌توان از آنها استفاده کرد. رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوانات با اشاره به اینکه انتظار داریم در سال 98 ورزش این شهرستان رشد چشمگیری داشته باشد، گفت: در سال‌های گذشته به دلیل خشکسالی زیاد، خیلی از مردم این منطقه به جاهای دیگر مهاجرت کرده بودند. همچنین فقر مالی باعث شده بود ورزش توسعه زیادی نداشته باشد؛ ولی به لطف بارندگی‌های اخیر بسیاری از مردم به سوی دیار خود بازگشته‌اند و ما هم محرکه‌هایی جهت تشویق جوانان به سمت ورزش ایجاد می‌کنیم که نوید آن می‌رود در سال جاری، نماینده‌های خوبی از ورزش بوانات به کشور معرفی کنیم.
 همچنین توسعه زیرساخت‌ها دربوانات موجب گردیده در بخش آقایان و بانوان علاقه‌مندان بیشتری در ورزش حضور پیدا کنند که رشته کاراته از استقبال بیشتری برخوردار است.
صفری اشاره‌ای به میزبانی بوانات در برخی رشته‌های ورزشی در سال جاری داشت و گفت: به دلیل علاقه جوانان به رشته تیراندازی و حضور شاگردان مستعد در این رشته، یک سالن اختصاصی را برای هیئت تیرکمان در نظر گرفتیم که همه فعالیت‌های تیراندازی در آن صورت گیرد. همچنین در رشته والیبال تصمیم داریم از مربیان کاردان استان جهت آموزش و توسعه این رشته مفرح در بوانات استفاده کنیم و در حوزه فوتبال با احیای یک زمین چمن خشک شده، مدارس فوتبال را بعد از تعطیلی مدارس برپا کرده و برنامه‌ریزی خوبی روی رده‌های سنی پایه خواهیم داشت.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوانات با بیان اینکه ورزشکاران قهرمان را مورد تشویق مالی و معنوی قرار می‌دهیم، خاطرنشان کرد: در رشته پینگ‌پنگ چندین مقام کشوری را تاکنون کسب کرده‌ایم و یکی از رشته‌های پرافتخار ما تنیس روی میز است که به صورت ویژه آن را پیگیری می‌کنیم. همچنین داوران و مربیان رشته‌های مختلف ورزشی را جهت حضور در کلاس‌های مختلف آموزشی در سراسر کشور تشویق می‌کنیم و کلیه هزینه‌های این عزیزان را جهت حضور در کلاس‌ها پرداخت خواهیم کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی